Obrázky modelu

long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

No tak to jo toho sem si všiml a ty si už vyměnil asi všechno já toho moc neumím aspoň ne na modelech umím jen spravovat auta a tam kupuji díly nové nebo použité a mění se vše a mám na to návody.No ale tady moc návodů není hlavně jak co udělat nebo předělat.Já většině věcí moc nerozumím a takové věci jako ložiska hřídélky a jiné to si nemám kde udělat.Tak začneme elektronikou co tam máš dané za desku já tam chci koupit RX18# a musím vyměnit kouřák jen nevím o koho ho koupit.No a nejde mi věž po výměně desky otáčet jo a odešla mi ledka na přední světlo no ty také nikde nejsou.Aspoň ne tam co sem byl ale stejně potřebuji nějaké do auta ale na ty musí být odpor aby se nespálila.No ale do auta potřebuji spíše modré.No ale do toho tanku sem také o ní uvažoval.Vymýšlím jak udělat dobíjení baterie abych nemusel vyndávat a mohl to zatěsnit ale stejně tam zůstane díra na každé straně u hnacího kola.No tak na to také musím přijít no ty tam dát nejdou manžety.A co jak si vyřešil napínaní pásů mě pořád jeden padá a nikde tam není napínák jako to bylo na tanku.No tady to vše zalité a nejde tam ani vyměnit nic.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

No tak já opravdu neumím všechno a tak to co dělám je převážně elektronika a přídavný světelný tuning.A nějaké ty vychytávky mám na seřizování starých aut z karburátorem.No a co se týká dílů tak jediný kamarád co tohle dělal tak ten mi dělal různé věci i do zbraní tak ten se zabil a jiného nemám.Takže na auta mám dodavatele hotových dílů buď z vrakoviště nebo z prodejen.A já moc zručnost nemám já tak něco vyměnit a hlavně to je větší než v tom tanku.
Jen taková drobnost nevíš jaká tam se dá použít ledka do tanku je jich tam hafo do auta sem už je našel
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

pajak7 píše:Ta ledka je ta samá co do aut akorát si musíš změřit napětí a přidat správný odpor.Kamaráda je my líto ale ty si nějak poradíš ja ti věřím.
A nevíš který by tam měl jít já si ty přepočty už nepamatuji do aut je tam přímo 12V a zbytek ledek co je tam je jen na 3,2V
Návštěvník

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od Návštěvník »

pajak7 píše:To si skutečně nepamatuji ale na netu určite najdeš přepočet na dané napětí. :?:
No tak asi to moc neumím hledat No to co najde tak to je na jiné výpočty no tak musím někoho najít kdo tomuhle rozumí.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

pajak7 píše:
Návštěvník píše:
pajak7 píše:To si skutečně nepamatuji ale na netu určite najdeš přepočet na dané napětí. :?:
No tak asi to moc neumím hledat No to co najde tak to je na jiné výpočty no tak musím někoho najít kdo tomuhle rozumí.
Kdo hledá najde:http://konstrukt.wz.cz/software.html :geek:
No tak tohle funguje docela dobře děkuji
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od long.michael »

Jo A je to dobře že to funguje Hlavně se tu dá zjistit spoustu věcí já taky něco vymyslím časem ale taky sem na něco přišel schválně sem počítal n kolik by vyšlo si koupit model a postavit ho po dílech tak to je docela dosti drahé a našel sem díly jen na německé žádná amerika no tak asi koupím ještě jeden toho US M26 Pershing no tak nahoře budu dělat tankodrom jeden upravuji na zahradě z pískoviště.No tak ten je skoro hotov a jinak zahrada sama osobě je jeden tankodrom.
tankan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 219
Registrován: 11 dub 2009, 12:51
14
Lokalita: vých čechy

M-24

Příspěvek od tankan »

Mám dotaz,M41 má stejmej podvozek jako M24Chaffee,je jenom obrácenej.Dal by se z M41 přestavbou postavit M24.ten tank se mi opravdu líbí.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: M-24

Příspěvek od long.michael »

tankan píše:Mám dotaz,M41 má stejmej podvozek jako M24Chaffee,je jenom obrácenej.Dal by se z M41 přestavbou postavit M24.ten tank se mi opravdu líbí.
No nejsem si jist ale asi ano mohlo by to jít tohle sem neskoumal já tak ty co sme měly tady v armádě to na čem sem sloužil to bych možná něco věděl,ale tohle ti určitě neřeknu kolega pajak by to možná věděl líp.
tankan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 219
Registrován: 11 dub 2009, 12:51
14
Lokalita: vých čechy

M24

Příspěvek od tankan »

Bohužel jsem neviděl,zkušenosti s elektronikou bohužel nemám,ale když jsem si něco usmyslel,tak jsem to dotáhl do konce,ted jsem třeba odléval 1:16 řopík 37A-180 zesílený,doma mě od toho odrazovali,ale já jsem vytrval a je na světě,ještě dodělat vstupní mříž,zasadit trávu,dát periskopy a nevím jestli dát kamufláž.Takže M24 by taky neměl být problém,bude to chvíli trvat,ale myslím že to dopadne
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od Milan »

A co poslat nějaký foto ? :idea:
Odpovědět

Zpět na „M41 Walker Bulldog“