SuperPershing

speedlink
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 146
Registrován: 30 bře 2014, 18:06
10
Lokalita: Lučenec - Slovensko

Re: SuperPershing

Příspěvek od speedlink »

Takze dopnene nejake drobnosti sem tam wash a nejaky bordel na zadku chyba este lano ale tento rok mam toho tanku plne zuby
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 499
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: SuperPershing

Příspěvek od romann »

ahoj
mas to super,este by to chcelo nejake nalepky/ oznacenie/ a asi si zabudol odvrtat a zasklit priezory na vezi velitela. mas tam aj diodove osvetlenie? gulicky alebo zaklus?
speedlink
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 146
Registrován: 30 bře 2014, 18:06
10
Lokalita: Lučenec - Slovensko

Re: SuperPershing

Příspěvek od speedlink »

Oznacenie na fotkach som nevidel iba to co bolo pridane na srotovisku a mal ho pod prednim pridavnim platom sklicka na velitelskej vezicke nemam su iba natrete lesklim lakom lebo aby som sa tam dostal a vyzeralo to dobre musel by som ju komplet odrezat a ztensit hrany nakollo je tam vezicka asi 1,5mm hruba lebo aj v reali to sklo je takmer vonku a nieje zapustene a to ak by som pokazil bol by som v r*** nakolko je to na jeden pokus , svetla som nedaval nakolko cez den mi to pride zbytocne ale diody tam su ,ani gulicky ani zaklz nema nakolko hlaven je mosazna a je hodne tazka cize som ani neuvazoval o zaklze nakolko uz teraz mi nedavno odlomila cely manlet
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 499
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: SuperPershing

Příspěvek od romann »

ahoj
do tych priezorov na vezi by si mohol skusit vlozit foliu z obalu od papierovych kapesnikov,ta je dost tenka.lepit herkulesom. uvidis ako sa to zlepsi,budu tam krasne odlesky od tej folie.alebo tenke plexisklo ktore sa pouziva v knihviazacstve ked viazu hrebenovou vazbou
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1230
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
10
Lokalita: Poprad

Re: SuperPershing

Příspěvek od solo »

Ako fóliu by som radšej doporučil ochrannú fóliu na displej na smartfóny.Je tvrdá,visoko lesklá a cenovo dostupná.Na tak malej ploche to môže byť problém s prilepím. solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
speedlink
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 146
Registrován: 30 bře 2014, 18:06
10
Lokalita: Lučenec - Slovensko

Re: SuperPershing

Příspěvek od speedlink »

Na taku malu plochu by som to asi nedal , ale roman nepochopil si ma je tam hruba stena kopulky a stensit.ju na hrubku papiera je sialene premna bal som sa ze to poskodi teplo a lepit to len bez brusenia zvnutra nevyzera realne , je este moznost plexiskla ale nato je uz pozde veza je nerozoberatelna a osobne mi tento detail chyba minimalne , pohram sa este s myslienkov nalepenim zvonka folie, len ju musim zohnat
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 499
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: SuperPershing

Příspěvek od romann »

ahoj
myslel som nalepit tu tenku foliu zvonku na priezor,zabudol som to napisat,skleroza: bud starnem alebo je to tym teplom
EddyK
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 178
Registrován: 12 čer 2015, 12:44
8
Lokalita: riga, LV

Re: SuperPershing

Příspěvek od EddyK »

Very good looking tank and excellent photos!!!
Odpovědět

Zpět na „M26 Pershing“