Základní deska RX 18

Jakou variantu jste zakoupili? Kde, jaké součástky a konstrukce jsou na něj použity?
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Základní deska RX 18

Příspěvek od sakulajda »

Pak je ještě velký výběr na GME.cz
http://www.gme.cz/cz/index.php?page=product&id=20101
http://www.gme.cz/cz/index.php?page=pro ... =20102&p=1
Opět doporučuji prohlédnout datasheety konektorů, šuplerou porovnat konektory na modulu a pak vybrat ten vhodný
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pepin
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 71
Registrován: 16 led 2009, 19:28
15
Lokalita: Praha

Re: Základní deska RX 18

Příspěvek od Pepin »

Vidím že je to věda,ale děkuji.
Jdu rozebrat tank a podívám se jestli by nešli nějaký konektory vysríhat.
Dám vědět a pošlu foto.
Pepin
PS: psal jsem ráno do Beami Trade jestli ty konektory nemají,ale zatím žádná odezva.
Na asia... maj tu desku i konektory.
Uživatelský avatar
Pepin
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 71
Registrován: 16 led 2009, 19:28
15
Lokalita: Praha

Re: Základní deska RX 18

Příspěvek od Pepin »

Hurá , konektory jsou na cestě - originální.
Pepin
pajak7

Re: Základní deska RX 18

Příspěvek od pajak7 »

Pepin píše:Hurá , konektory jsou na cestě - originální.
Pepin
ahoj prosim tě Kde jsi sehnal ty orginal konektory a ještě se chci zeptat když jsi si objednal tu jednotku u beami trade tak ti přišla v tom obalu co máš na obrázku ? :idea:
100_7415.JPG
Já si ji totiž také objednal a ona přišla v tom samém obalu ale byl roztržený a na igelitu byly známky jiného dílu.
Uživatelský avatar
Pepin
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 71
Registrován: 16 led 2009, 19:28
15
Lokalita: Praha

Re: Základní deska RX 18

Příspěvek od Pepin »

Ahoj. Ta deska od beami trade mi přisla také v tomto pytlíku bez návodu a konektorů.
Volal jsem tam a ten mechanik mi nějaké konektory poslal.ještě mi nejaké zbyly.ale ne ty dvoukolíkové.
Jinak výměna bez problémů,akorát mi sly motory opačně.
Pepin
Uživatelský avatar
dzordzi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 70
Registrován: 18 srp 2012, 12:34
11
Lokalita: Malé Karpaty

Re: Základní deska RX 18

Příspěvek od dzordzi »

Ahojte. Jak zistím či mám RX18?? Ja mám dve tieto jednotky a jedna je z roku2008 a druhá je teraz úplne nová.
V čom nájdem rozdiely oproti ostatným jednotkám??
M41 Walker Bulldog, M26 Pershing, Tiger I, Panzer III, T34/85
Uživatelský avatar
romann
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 499
Registrován: 03 čer 2012, 07:46
11
Lokalita: Nitra

Re: Základní deska RX 18

Příspěvek od romann »

podla fotiek co som doteraz videl rx18 je v umelohmotnom obale a droty sa pripajaju koncovkami,rx14 je bez obalu, pekne videt dosku ,droty su pripajkovane napevno. mozno este niektory odbornik bude vedet presnejsie. v novom tanku uz je rx18
skoro som zabudol: na rx 18 sa da pripojit zaklus a zablesk od asiatamu.na rx14 sa to neda.
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Základní deska RX 18

Příspěvek od spitfiremk1 »

chip13 píše:Zdravim mam tank s zakladni deskou rx18 u tanku funguje skoro vsechno -jeden pas nechce jet dopredu-dozadu se toci(je to vlastne jizda vpred a pak otocka kdy ten pas by mel jet dopredu)asi bude spatna deska v rx18-spravoval to tady nekdo(jeste bych chtel videt oznaceni soucatky)nebo menit celou desku,jinak studeny spoje tam nejsou-promeril jsem merakem. Dekuji


Odešla ti součástka v obousměrné regulaci jednoho pojezdu..Co se už v pájce nesmí používat olovo, všechna elektronika (alespoń ta spotřební) trpí poruchami vlivem studeného spoje. Pájka je pak křehká a kdejaké změny teplot nebo vibrace a nárazy přeruší cestičku a je to...Zkus to vrazit na hodinku to horkovzdušné trouby tak na 200 st., nech zvolna vychladnout a možná se to probere, anebo pokud je to nová RX 18, tak reklamuj, nebo kup novou. Za tu cenu se nevyplatí platit poštovné a práci někomu. I když tuším sakulajda zde něco v tomto smyslu už někomu cosi spravoval, optej se ho. :idea:
nejde li o život, jde o hov .......
Odpovědět

Zpět na „Varianty v prodeji (tanků i součástek)“