Kovová vana Tiger 1

Jakou variantu jste zakoupili? Kde, jaké součástky a konstrukce jsou na něj použity?
Uživatelský avatar
Pepin
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 71
Registrován: 16 led 2009, 19:28
15
Lokalita: Praha

Kovová vana Tiger 1

Příspěvek od Pepin »

Dobrý den .
Má někdo zkušenost s touto kovovou vanou.Na obrázku vypadá dobře. cena 35 euro vč.DPH.
Pepin
Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Re: Kovová vana Tiger 1

Příspěvek od Barraka »

Pepin píše:Dobrý den .
Má někdo zkušenost s touto kovovou vanou.Na obrázku vypadá dobře. cena 35 euro vč.DPH.
Pepin
Bohužel nemám ale rád bych měl. To není ta od asia teamu , že ? Ta mi připadá hliníkem jen vyztužená ale není hliníková celá. Já jsem zatím přes celé dno (zvenku) přilepil epoxidem hliníkový plát. Hlavně kvuli tomu, že když jsem vyřízl ten box na baterii tak se pdvozek hodně kroutil. Jestli to vydrží uvidím. Případně to pak i přišroubuju, respektive možná to vyřešim potom uplně jinak.
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
Uživatelský avatar
Pepin
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 71
Registrován: 16 led 2009, 19:28
15
Lokalita: Praha

Re: Kovová vana Tiger 1

Příspěvek od Pepin »

Já bych do ní šel,ale neumím to objednat a nevím jaké je poštovné.Jinak tam maj dobý věci.
Už tam někdo něco kupoval ?
Zdělte prosím zkušenosti.
Dík Pepin
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Kovová vana Tiger 1

Příspěvek od Radek »

Kde se to dá koupit? obrázek je pěkný, ale chybí odkaz.

Radek cool
Uživatelský avatar
Pepin
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 71
Registrován: 16 led 2009, 19:28
15
Lokalita: Praha

Re: Kovová vana Tiger 1

Příspěvek od Pepin »

Tu vanu maj u asiateamu,je to na našem foru.
Je tam plno krásnejch doplňků. :roll:
Pepin
www.asiatam.de
Uživatelský avatar
Pepin
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 71
Registrován: 16 led 2009, 19:28
15
Lokalita: Praha

Re: Kovová vana Tiger 1

Příspěvek od Pepin »

Dřžím ti palce aby došla a těším se na fotky .Ty budeš mít tu asi za 90euro ,že?
Pepin
Adam

Re: Kovová vana Tiger 1

Příspěvek od Adam »

Rommel píše:Tak dneska to konečně přišlo, asi týden po objednání a zaplacení. Fotečky přikládám, opravdu kol je 32 a ne jen 16 jako u nás. Vana je plastová pouze po stranách, vnitřek je tvořen kovovou vanou, tedy spodek je kovový. Odpružení pomocí skrutných tyčí jako u originálu je opravdu super.
TO JE TEDY VANA OD ASIATAMU?Vzhledem k torzním tyčím se musí změnit poloha baterie a spodních vypínačů.Mužeš to nějak popsat ev.nafotit .Děkuji
Radek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 516
Registrován: 25 úno 2009, 10:33
15
Lokalita: Hostětín

Re: Kovová vana Tiger 1

Příspěvek od Radek »

Rommel píše:Ano, je to od asiatamu. Baterie bude umístěna uvnitř vany, vypínače se musí předělat. Nad skrutné tyče se montuje plastový držák, je vidět na posledním obrázku (má bílou barvu). Vše je součástí dodávky.
Já jsem na podvozek se zkrutnými tyčemi narazil u firmy Wecohe pro Tamyiu, ale tolik peněz nemám. Tamyia už totiž má vloženou plechovou vanu v základu .Gratuluji k podvozku, který bude určitě špičkový.

Odkaz, na to co jsem viděl já:

http://www.wecohe.de/shop/index.php?mai ... cts_id=161

Baterie hoši v Německu dávají do tanku dvě, stejně budeš stěhovat vypínače a dělají to s vypínačem a zdířkami tak, že se nabíjí baterky přímo v tanku, přepínačem je odpojí od elektroniky a přes zdířky je nabíjí. Kromě toho mají přepínač z jedné baterky na druhou. Při jízdě po "vycucání" první baterky přepnou na druhou a jedou dál. Tank má potom větší dojezd a je těžší, což vede k většímu propružování v podvozku a k realističtější jízdě. Ale jsou to další a další peníze.... Ta vana už stála sama o sobě dost...

Radek cool
Mareton

Re: Kovová vana Tiger 1

Příspěvek od Mareton »

Dotaz na uživatele Rommel.
Ahoj. Tak jsem si na asiatanu také objednal kovovou vanu. Mám jenom dotaz ohledně doručovací adresy a placení. Při vyplnování adresy to chtělo zemi a spolkovou zemi. Po pokusech jsem dal na radu a napsal jsem u obou Czech Republic. No, stále to říkalo, že na tuto adresu nedodávají, ale když jsem klikl na další, tak to šlo dál. Do mailu mi pak přišla halda čísel který můžu vyplnit do bankovního převodu. Nicméně než to zaplatím, tak by mě zajímalo, jestli je to správně. Co jsi vyplnil ty, jako bundesrepublik?
Díky mo, zatím...
Mareton

Re: Kovová vana Tiger 1

Příspěvek od Mareton »

AHoj.
Dotaz k těm kolům, opravdu byli s kuličkovýma ložiskama?
Jinak, už mi dorazila vana taky i když ta bez kol. A holt mě zarazilo, že ty původní tam nejdou (kvůli šroubu) a kde seženu nějakou tyčku co by tam seděla to nevím, holt hledat, hledat a hledat. scháněj bych něco jako ten původní šroub k plastovým kolům a ramenům akorát by neměl závit a to kde je nyní závit by bylo o 3 mm kratší a uplně nepatrně tlustší.... A kdyby někdo věděl...
Odpovědět

Zpět na „Varianty v prodeji (tanků i součástek)“