muj prvni tank ..

Moderátor: sakulajda

Re: muj prvni tank ..

Příspěvekod pajak7 » 01 bře 2017, 13:48

Rád ti pomohu když to bude v mích silách.
pajak7
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Příspěvekod LK88 » 01 bře 2017, 13:52

v tvých silách ? myslím že není co bys neuměl, kdyby šlo jen o ten pancíř tak to je v pohodě, ale chápu to tak...že je nutno posunout i převodovky a osy hnacích kol tím pádem...
LK88
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther

Příspěvekod pechy » 01 bře 2017, 14:05

Ja nevim Lado ja bych koupil kovovou vanu ta je tusim za 99e a napasoval vrsen uz na ni,Ale samozrejme nevim co by se konkretne u tveho modelu muselo predelat. Kdyz jsem ji pasoval na pantera tak jedine co jsem musel udelat prodlouzit zadni celo,ktere jsem kvuli kamuflazi chtel pouzit z pantera hotoveho. Pruzeni vyreseno a panter uz jezdi jak ma. Ale jestli se toho ujme Pavel tak nevahej a rychle ho zamestnej :D
při couvání s Tigrem se nesnažte zatáčet......
pechy
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Příspěvekod LK88 » 01 bře 2017, 15:29

ne to ja ho s tím otravovat nebudu, budto to prubnu, nebo časem kovová,a nebo to zustane tak jak to je :roll:
LK88
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther

Příspěvekod LK88 » 20 bře 2017, 19:38

Rozhodl jsem se ,aby to bylo trochu plastictejsi i na pohled neco udelat s deklem zamerovace, nemam dremel ani jiny uzitecny bazmek takze hruby a jemny smirgl a pilnicek, dekl je pozink i s kapsou zamerovace, je posuvny ale zatim jen na rucni pohon :lol: a kdyz uz jsem byl na vrsku tak jsem dodelal par svaru tmelem ahoj
LK88
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther

Příspěvekod LK88 » 28 bře 2017, 17:07

A novy MG 34 si zaslouzi trochu pohybu, mikroservo, uprava ulozeni, zapojeno Elmod- 5 kanal -servo 2 - mode radar on/off -revers...ani jsem puvodne s tim nepocital ale ted se mi to libi :D ahoj
LK88
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther

Příspěvekod LK88 » 15 čer 2017, 09:57

toto je spis o sdileni zkusenosti,dalsi zkusenosti s Beami Trade, po dlouhe dobe jsem se rozhodl vymenit prevodovky za puvodni zinkove
objednal jsem z B.T. 5:1, bohuzel na prakticky zadnych strankach se toho moc nedocteme o produktech, takze prevodvky dosli v roztrzenem igelit.sacku, nebyl v baleni plech s otvory pro montaz(na snimku produktu je) takze montaz jsem provedl na podstavne uchyty z alu trubicky, montaz durch dnem na metricke sroubky, bylo nutne preletovani vsech kabelu,jeden drat upadl sam hned, na osickach jsou aretovaci clanky-dorazy,ve dvou byly strzene cerviky, jedna z prevodovek se za boha nechtela tocit,rozebrani rozhybani promazani sprejem, i tak se toci malicko hur nez druha(budu menit motory za Mig tak uvidime) celkove mam dojem,ze tyto prevodovky na 99% uz nekdo reklamoval a ja jsem druhy kdo si na ne nabehl))...reklamace nema cenu to uz vim,navic tyto prev.momentalne na B.T. nejsou
LK88
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther

Příspěvekod Shotek » 15 čer 2017, 15:04

Zdar sousede, tak koukám, že ses do toho pustil pěkně zhurta! Ještě na akci ve Kbelích, že prej nejdřív odrovnáš ty zinkový a teď tohle :D
Až na to hodíš ještě ty redukce od Vládi, tak to bude jízda!
Co takhle zkusit objednávat příště radši z rajchu? Tam snad zboží z druhé ruky nehrozí...
ahoj
Shotek
PzKpfw IV
PzKpfw IV

Příspěvekod solo » 15 čer 2017, 15:50

Mám niečo k tejto téme.Kupoval som od scoutT34 na jeho radu prevodovky od rc tank.de.1/4 Materiál oceľ a všetko na ložiskách.Výrobca TAIGEN.Trochu hlučné-nenamazané ešte.A včera som videl WALTERSON 1/5-no nič moc.Časom problémy! solo
solo
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther

Příspěvekod LK88 » 15 čer 2017, 16:07

Sousede urcite jsem pro z reichu, kupoval jsem tady prez Michala, ale posledni obj.byla stornovana - byl jsem jediny zajemce a to nemelo smysl, kdxz se nikdo jiny neozval...ja osobne nikde v cizine registrovany nejsem na nakupy
Solo : tak Walterson to ne znama vec ze nic moc , to vubec ani neuvazovat ;)
LK88
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther

Předchozí

Zpět na Jagdpanther