KV 1 hiffson

Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: KV 1 hiffson

Příspěvek od Vojtiš »

Čau Hiffsone, nejseš ty náhodou modelář? ta patina je hodně slušná, ještě sem tam nějakou tu rez a bude to paráda. ;) ahoj Vojtiš.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: KV 1 hiffson

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Máš to pěkný. Já si stále myslím, že KV 1 je z RC modelů tanků podvozkově asi nejlepší, co se v poslední době vyrábí !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: KV 1 hiffson

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Nevím jak je to u současných RC vysílačů ale na mojí staré RC soupravě v pásmu 40 MHz se nedoporučovalo zapínat vysílač bez namontované a vysunuté (roztažené) antény !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: KV 1 hiffson

Příspěvek od honza kadrmas »

Moc pěkná práce, měl jsem taky potíž s odpružením vyřešil jsem to převrtáním děr pružinek v korbě ;) ;) ;)
Váš Šaryk
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Re: KV 1 hiffson

Příspěvek od inkvi »

Máš to moc pěkné, líbí se mi jak málo nástrojů jsi použil a jak pěkného výsledku jsi dosáhl.

Anténu na tanku nemusíš nasazovat - je to tak levná elektronika, že je to fakt jedno. Akorát se ti zhorší příjem.

Doporučuji si anténu položit dovnitř tanku - mě takto dojel na volném prostoru do 15m, než začal mít problém s příjmem. Případně pak anténu ohni a část vytáhni na správném místě, kde má být anténa.
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Re: KV 1 hiffson

Příspěvek od inkvi »

Ta trubička pod gumou je jen spojka - dutinka z tamyia konektoru - to abys mohl tank rozebrat.

S tou vzdáleností máš pravdu - člověk se na ten tank chce dívat, takže je stejně pořád u něj...
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: KV 1 hiffson

Příspěvek od Rudyn »

Jak říkám nevím. Na starém RC vysílači hrozilo odpálení koncového stupně při nevysunuté, nebo nepřipojené anténě proto o tom píšu. Co snese RC od H-L nemám tušení a proto se ptám našeho elektroodborníka Kuldy jak to je !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: KV 1 hiffson

Příspěvek od sakulajda »

hiffson píše:Jenom doplňující info, koupil jsem na beamitrade kovová záběrová kola a vůbec nepasují na hřídele nových kovových převodovek. Po umístění je kolo místo půl cm pod blatníkem asi půl cm mimo tank. :!: Musel jsem ty kola zevnitř ořezat, odvrtat a probrousit ten zářez na hřídeli až ke korbě. A mají taky nové kovové pásy které nejsou na eshopu. Vypadají úplně jinak než ty plastové a váží přes 1kg. Luxusní záležitost.
bacha na to - kovové pásy beami nepasují na kovové kola asiatam atd. Polda by mohl vyprávět
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: KV 1 hiffson

Příspěvek od zander »

Moc hezká fota, pěkný terenní test.

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: KV 1 hiffson

Příspěvek od Vojtiš »

Pěkné fotky a co ten tiger? najel na ruskou minu :lol: :lol: nebo únava matrošu, čau Vojtiš. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Odpovědět

Zpět na „KV-1/85/2 (MT-1)/2/3/4/5“