Torro

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Uživatelský avatar
otto
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 295
Registrován: 16 bře 2010, 08:25
14
Lokalita: Senec

Torro

Příspěvek od otto »

Rozhodl jsem se vymenit komplet elektroniku z HL za Torro. Po zapojeni a sparovani podle navodu mi sice jezdi ale vubec nejde zvuk. Je mozny ze by HL mel jiny zapojeni ovladace hlasitosti a nebo bude chyba v ridici jednotce? Reprak jsem skousel vymenit z jinyho tanku a porad mlci a bohuzel jinou ridici jednotku od torra nemam ani ovladac hlasitosti. Muzete prosim poradit
Uživatelský avatar
otto
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 295
Registrován: 16 bře 2010, 08:25
14
Lokalita: Senec

Re: Torro

Příspěvek od otto »

Tak konecne jsem se zase dostal k tanku. Zjistil jsem jeste ze misto toho aby tank jel dopredu tak couva a obracene. Je mozny ,ze by to mohlo souviset s tim zvukem? Ze jsou nekde prehozeny draty mozna v napajeni?
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1230
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
10
Lokalita: Poprad

Re: Torro

Příspěvek od solo »

Preletuj vodiče na motoroch.Zmeníš polaritu.A na repráku skontroluj káble,či sa neulomil len jeden z nich v mieste letovania.V krabičke. solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 467
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: Torro

Příspěvek od kremak432 »

Také si zkontroluj, jestli máš opravdu vše zapojené jak má být. Jestli jsi náhodou neprohodil zapojení kouřáku s reproduktorem, oba konekrory jsou stejné a snadno se zapojí opačně. A další, jestli máš správně zapojený reostat na zesilování zvuku. Nastav jej do jedné krajní polohy, vyzkoušej zvuk a jestli nepůjde tak s ním otáčej až do druhé koncové polohy. Samozřejmě při "nastartovaném" motoru.
Uživatelský avatar
otto
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 295
Registrován: 16 bře 2010, 08:25
14
Lokalita: Senec

Re: Torro

Příspěvek od otto »

Draty na motorech jsem preletoval ale pro mne z neznamich pricin to dela to sami.
Zapojeny mam opravdu vse tak jak ma byt konektor na kourak ani nemam. Reostaty jsem skousel tri abych mel jistotu a to sami plati o reproduktorech spis zvazuju docela silenou moznost jestli mam spravne zapojenej privod proudu o vypinace. A samozrejme vse pri zapnutym motoru. Nemate spis nekdo schema zapojeni kam prijde + -. Neco jsem hledal na internetu ale na 2,4 torro toho moc neni
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Torro

Příspěvek od Milan »

Oto,pokud jsem to správně pochopil,tak ti tank dělá co chce,takže :
Zapoj jeden motor a zkus,zda se točí správná strana ve směru jízdy.Neřeš teď jak se točí,ale řeš zda je správná strana.
Pokud ne,tak střč konektor do druhé zdířky.
V tuto chvíli máš určenou správnou stranu.Teď řeš směr točení.Pokud běží opačně,přeletuj na motoru.
Pozor-vždy odpoj od RX-18.
A to samý proveď s druhým motorem.Ten první už nech zapojen.Nic na tom není.
Hlavně neřeš dvě věci naráz.Pěkně postupně.
Naposledy upravil(a) Milan dne 08 srp 2017, 18:11, celkem upraveno 1 x.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Torro

Příspěvek od LK88 »

Ja teda nevim, ale ted jsem dal : google : torro 2,4 Ghz , zvolil obrazky a je tam toho hafo popis jednotky co kam patri i schemata
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Torro

Příspěvek od LK88 »

Naposledy upravil(a) LK88 dne 08 srp 2017, 18:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
otto
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 295
Registrován: 16 bře 2010, 08:25
14
Lokalita: Senec

Re: Torro

Příspěvek od otto »

Tak po prehozeni konektoru tank zacal jezdit tak jak ma ale bohuzel to porad neresi ten zvuk kterej porad mlci.Co se tyce zapojeni konektoru do RJ jsem nasel taky ale pro zajimavost jsem hledal neco presnejsiho.
Neco takoveho

Ale pro ridici jednotku Toro 2.4
Uživatelský avatar
otto
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 295
Registrován: 16 bře 2010, 08:25
14
Lokalita: Senec

Re: Torro

Příspěvek od otto »

Odpovědět

Zpět na „Poradna“