Zákluz hlavně u airsoftu HL

Návody na úpravy tanku
Cipísek
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 76
Registrován: 14 led 2016, 23:30
8
Lokalita: Teplice

Re: Zákluz hlavně u airsoftu HL

Příspěvek od Cipísek »

Vím vím, vypadá to pěkně, fascinuje mě ten kouřmodul poháněný reprákem, ste kluci moc šikovní, smekám a uvidíme co časem provedu s tím mým vehiklem :)
Naposledy upravil(a) Cipísek dne 27 úno 2016, 20:52, celkem upraveno 1 x.
pajak7

Re: Zákluz hlavně u airsoftu HL

Příspěvek od pajak7 »

Cipísku,Cipísku komu není rady tomu není pomoci . ;) ;) ;)
Když už tak básníš o střílení jako opravdový tank tak ten nestřílí plastikové popřípadě papírové kuličky a už vůbec ne 6mm :lol: :lol: :lol:
Samozřejmě je to tvoje věc ale abych si model nechal plivat kuličky tak to raději ten optickej a akustickej efekt který je k modelovosti daleko blíže nežli airsoft.
Taky jsem kdysi koketoval s myšlenkou poplašňáku ale když jsem to vyděl na modelech většího měřítka tak jsem se vrátil zpět na zem.
Každopádně ti držím palce a těším se na fotky ze stavby protože mám rád technické věci
Cipísek
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 76
Registrován: 14 led 2016, 23:30
8
Lokalita: Teplice

Re: Zákluz hlavně u airsoftu HL

Příspěvek od Cipísek »

No vzhledem k času a spoustě mých ostatních zálib nevím nevím jak to bude s řešením. Jinak nikdo neříká, že by byl člověk ochuzen o zvukový a vizuální efekt. To už se opakuju, ten přeci zůstává, to si nerozumíme Škoda, že to video prostě nenajdu, už to vzdávám... To prudké vyfouknutí kouře, spolu se zákluzem i zvukem fakt stálo za to. Kulička byla jen jako bonus. ;) Mohla/nemusela být vystřelena dle přání každého soudruha. To řešení prudkého "výfuku" by mne fakt zajímalo.
Naposledy upravil(a) Cipísek dne 28 úno 2016, 00:28, celkem upraveno 1 x.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Zákluz hlavně u airsoftu HL

Příspěvek od LK88 »

Dej sem nejake foto nebo video tveho tanku, at vidime co vlastne resis, jinak ja osobne jsem airsoft zrusil jako prvni vec v mem tanku, to hlucne cvakani spouste me fakt vadilo, a zabiral mechanismus misto, a uz jsem dokonce vyndal i kourak ktery jsem predelal vcetne pohonu ventilatorkem...
Odpovědět

Zpět na „Návody“