WPL TRUCK 1:16

Nejen RC. Jiná měřítka atp.
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: WPL TRUCK 1:16

Příspěvek od spitfiremk1 »

Barva..Teda namíchaný odstín a hodně naředěný vodou, aby to fixírka a plíce utlačili..Napřed to vypadá odpudivě, ale jak to uschne, trochu to zprůhlední a jsi v realitě. Pokud chceš hroudy zaschlého bláta, tak to smíchej s vodou ředitelným akryl tmelem ( na sádrokarton), nanes na obvyklá místa..
Naposledy upravil(a) spitfiremk1 dne 10 led 2018, 12:16, celkem upraveno 1 x.
nejde li o život, jde o hov .......
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: WPL TRUCK 1:16

Příspěvek od LK88 »

jinak jsem koukal, ze tohle auto maji uz i na Rctank.de
drozd60
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 282
Registrován: 14 zář 2014, 08:35
9
Lokalita: Slaný,

Re: WPL TRUCK 1:16

Příspěvek od drozd60 »

Ahoj
Já jsem si koupil ten Gaz 66. Těžké zklamání. Použitelná je jenom kabina a korba. Podvozek odfláknutý, kola šmajdají. řízení není servem.
Škoda investovaných peněz.
Pepa
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: WPL TRUCK 1:16

Příspěvek od spitfiremk1 »

A co jsi čekal, Musíš skouknout videa (a je jich dost) co ukazují funkčnost modelu přímo z krabice..Musíš hledat kit, který obsahuje pouze omotorovaný model s přiloženým servem a zbytek je na tobě..Za ty prachy, můj stál cca 800 na Bang goodu, si nemůžeš přát nic lepšího na přestavbu..Model i s vysílačem tm stojí kolem 1400, ale stejně vyhodíš polovinu ceny z něj ven (vysilač přijímač a pseudoservo..)Bohatě stačí vyměnit tvrdá péra za nová měkčí (používám péra z malých budíků a hraček na klíček. Potom rozumě spojit nové servo s přední nápravou, doplnit vysílač a přijímač (cca 400 kč z číny ) a máš vystaráno. Jo pokud je někdo jen jezdič, tak ho to pochopitelně nenadchne a koupí nějakou perfektní hotovku. ale trochu zdatnější modelář to může mít jako dobrou prvotinu bez ostudy. Oba modely, jak WPL, tak Gaz 66 jsou maketovým kompromisem mezi oběmi typy.Nápravy WPL odpovídají Gazíku, nádrže taky.Vnitřek kabiny rovněž.Je tam o střední sedačku míň, protože je tam haubna motoru, který má WPL vepředu nad nápravou.WPL má i jinak pohon diferenciálů ( ten je na nápravě vývodem otočen o 90 st. nahoru a má tam šnekovou převodku...Ale to jsou detaily které neřeším. Na gaza si počkám až bude v kitu a to se teprve vyřádím. ;)
Jinak model je poměrně rychlý a necitelný na udržení pomalé jízdy, hlavně na překonávání překážek. Snesl by o polovinu větší převod do pomala. Ale na statiku a demo jízdy v diorámách stačí i to..
nejde li o život, jde o hov .......
drozd60
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 282
Registrován: 14 zář 2014, 08:35
9
Lokalita: Slaný,

Re: WPL TRUCK 1:16

Příspěvek od drozd60 »

Ahoj
Nečekal jsem žádný zázrak, ale tento model je úplná bída.
Nejsem jezdič, modely si umím sám navrhnout a postavit viz IS3, Kraz 255V, Maz, Faun, T-90 v příspěvcích na zdejším foru.
Chtěl jsem si trochu ušetřit práci. Neušetřím si nic.
Opravdu je to model jenom pro začátečníky, spíše hračka pro děti a to i po značných úpravách.
Souhlasím, že je příliš rychlý.
Aby snesl trochu název model je třeba vyrobit celý nový podvozek.
Pepa
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: WPL TRUCK 1:16

Příspěvek od spitfiremk1 »

No já tu bídu pozvolna odstraňuji..včera jsem si pohrál s korbou a tažnou tyčí. Ještě vyrábím nová péra z kreditních karet. (pokus) je to daleko měkčí a neláme se to jako jiné plasty a hlavně vrací se to pěkně zpět, bez deformací...

ZDE OPĚT FOTOALBUM RAJČE A NOVÉ FOTKY..

https://spitfiremk1.rajce.idnes.cz/Deuce_M-35_4x4/
Naposledy upravil(a) spitfiremk1 dne 16 led 2018, 13:03, celkem upraveno 1 x.
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Ivan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1271
Registrován: 03 dub 2013, 12:08
10
Lokalita: Absolova 89, 624 00 Brno

Re: WPL TRUCK 1:16

Příspěvek od Ivan »

Tankistům ZDAR
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
50koruny
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 299
Registrován: 02 čer 2017, 03:23
6
Lokalita: Banská Bystrica

Re: WPL TRUCK 1:16

Příspěvek od 50koruny »

6x6 vyzerá dobre.to by som bral aj ja.od kedy to vyrábajú?pred pár dňami som pozeral či neni wpl 6x6 a nenašiel som nič :shock:
facebook.com/warprints
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: WPL TRUCK 1:16

Příspěvek od Drake »

Mají ho už i na ebay.....ale obávám se že kvalita bude stejná jako 4x4.

https://www.ebay.com/itm/WPL-1-16-Elect ... SwhT1a6Swu
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: WPL TRUCK 1:16

Příspěvek od spitfiremk1 »

Je to asi na složitější, ale proveditelnou úpravu.Mám dojem, že rám je jen prodloužen a druhá zadní náprava je na dalších listových perech, jako na návěsu..M 35 ky měly stejné uchycení náprav i s "kostmi" jako PV3S, která to mimo jiné od amíků převzala .Studebaker??

Mimochodem, u té prodloužené verzi jsem zvědav na poloměr zatáčení. Při té malé hmotnosti a zavřených difech i ta 4x4 se snaží svléct gumy a hrnout se neustále vpřed a v zatáčce ztrácí výkon díky hroznému odporu těch "lepivých" pneumatik, co jsou dodány v setu.Sice eliminují skákání a jsou tak poddajné a měkké, že i na nechlupatém koberci jezdíte jak v kaluži lepidla, Ideální do písku nebo hlíny, tam je to bez odporu
Nedávno sjem na Bang goodu koupil všechna kola nová a jsou to už gumy z tvrdší a ideální gumy-nesvlékají se a nebrzdí model.
Naposledy upravil(a) spitfiremk1 dne 08 kvě 2018, 19:14, celkem upraveno 1 x.
nejde li o život, jde o hov .......
Odpovědět

Zpět na „Ostatní modely“