ELMOD ThinkTank FUSION PRO + ECO

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: ELMOD ThinkTank FUSION PRO + ECO

Příspěvek od Ody »

Milan píše:Já vám zase nerozumím ani slovo.Cože to děláte ? Něco s elektrikou ? :o :o :o :o
To je jednoduché Milane, pokud chceš naplno využít možností ELMODu Fusion včetně přehrávání osmi uživatelských zvuků, potřebuješ na pátém kanále třípolohový přepínač s plnou výchylkou na obě strany, protože tím přepínáš funkci levého kniplu. Zkrátka je třeba pořádná vysílačka.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: ELMOD ThinkTank FUSION PRO + ECO

Příspěvek od sakulajda »

Ody píše:
Milan píše:Já vám zase nerozumím ani slovo.Cože to děláte ? Něco s elektrikou ? :o :o :o :o
To je jednoduché Milane, pokud chceš naplno využít možností ELMODu Fusion včetně přehrávání osmi uživatelských zvuků, potřebuješ na pátém kanále třípolohový přepínač s plnou výchylkou na obě strany, protože tím přepínáš funkci levého kniplu. Zkrátka je třeba pořádná vysílačka.
nehazeee hrach na zed :-))

jinak milana to taky ceka, jen o tom jeste poradne nevi a vysilacku ma - ne poradnou, al turnigy staci.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: ELMOD ThinkTank FUSION PRO + ECO

Příspěvek od sakulajda »

pechy píše:Jo a modul ti take hlasove oznami ze je slaba baterka :D
takhle daleko sem jeste nebyl :lol:
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: ELMOD ThinkTank FUSION PRO + ECO

Příspěvek od sakulajda »

pechy píše: patej kanal mi ukazuje vychylku 25% a to je samo spatne .
hmm to je malo - no a zkus to dat ze srandy na prvni nebo treti kanal (coz je prava paka - pojezd modelu) a jestli ti tam ten zvuk pojede, tak mas jasno kde je chyba.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: ELMOD ThinkTank FUSION PRO + ECO

Příspěvek od sakulajda »

Tak po víkendu zas něco málo vím. Zapojoval sem Fusion PRO do T-34/85 (předtím ECO do T-55) a ...

je to bomba
- spousta věcí, které sem si dodělával a používal a následně do elmodu posílal bylo zakomponováno
- ovládání hlasitosti na dálku
- nastavení hlasitosti různých zvuků zvlášť
- použití serva na otevírání poklopu řidiče
- kompletní nastavení parametrů serv, výchylky, rychlosti, revers, ...
- připojení k PC na přímo a bez výpadků
- hromada různých zvuků v různých situacích
- zadní světlo spřažené s brzdným
- pořád to na mě mluví, kdy testuju motory, kdy mám slabou baterku, kdy se snažím přehrát zvuk, který není obsazený
- LED se připojují bez odporů a v PC Config nastavujeme proudovou intenzitu svitu

je to škoda
- že místo toho, aby doladili multivehicle mod ovládání 4 tanků zaráz, tak od něj upustili
- chybí animátor aspoň na jedno servo. Já si dělám svůj na otáčení figurek, či hlav, nebo polohování kulometů. Prostě chci aby se něco hýbalo samo a já se o to nemusel starat.

je to katastrofa
- katastrofa v uvozovkách, než člověk příjde na to co a jak, pak už je to OK
- vyladění jízdních vlastností, už dávno není zapoj a jeď, ale nastavuj, testuj, šteluj, zkoumej, vylaďuj a mezitím občas jeť
- když už se doladí jízda, pak přimixovat vhodně zvuky neutrálu, řazení a další
- nastavení rozjezdů a brždění, ano asi dle reálu pomalé rozjezdy a prodloužené dojezdy, ale já někdy potřebuju vystartovat či zastavit na fleku a toho sem tu "zatím nedocílil" (obzvláště na ukázkách, když se malé dítě natáhne po figurce, což je jev obvyklé je třeba brát nohy na ramena a štandopédem pryč)
- zdá se mi, že na pomalou jízdu s obyč převodovkama není tak citlivý jak ty staré moduly, ale možná je to nedostatečným nastavením

Dříve sem doporučoval spíše ECO moduly, protože cenový rozdíl byl dost znát a nebylo tam tolik funkcí navíc pro širou veřejnost, ale po víkendu u modulů Fusion doporučuji verzi PRO! Je tam téměř vše co od modulu požaduji/využiji. Jen už to není úplně pro začátečníka, trocha znalostí a zkušeností je potřeba (návod v AJ či DE, mixi na vysílači pro osobní pohodlí, ....)

Teď mě tak na rychlo více nenapadá co ještě dodat, podotknout, vyzdvyhnout, ...
Kulda
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: ELMOD ThinkTank FUSION PRO + ECO

Příspěvek od honza kadrmas »

Ahoj no uvidíme co to bude dělat mě :roll: :roll: :roll: Mám také verzi PRO ;)
Váš Šaryk
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: ELMOD ThinkTank FUSION PRO + ECO

Příspěvek od honza kadrmas »

Ahoj tak jsem si ho naistaloval a neminulo mě pár problémů :o První potíž je ta že motor nastartuju a nejde zhasnout a druhý nefunguje mi konfigurátor v pc ten start mě příjde opačně než mají v návodu tam píší pravou pákou nahoru a já startuji dolů a zhasnout jak jsem psal nejde vůbec... Jinak zvuky se mi moc líbí ;) ;) ;)
Váš Šaryk
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: ELMOD ThinkTank FUSION PRO + ECO

Příspěvek od sakulajda »

honza kadrmas píše:Ahoj tak jsem si ho naistaloval a neminulo mě pár problémů :o První potíž je ta že motor nastartuju a nejde zhasnout a druhý
ze je to opacne - to je jen reverz kanalu, a pokud mas plne vychylky, tak by to melo byt OK,

honza kadrmas píše: nefunguje mi konfigurátor v pc
co mas za system, jestli win 7 ci 8, tak ten program spust pravym tlacitkem jako spravce a pak se ti teprve rozjede.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: ELMOD ThinkTank FUSION PRO + ECO

Příspěvek od honza kadrmas »

Díky hned to doma zkusím a ohledně toho chcípnutí tak jestli jsem to správně pochopiltak se musím podívat do vysílačky Mám klasiku Turnigy 9x.
Váš Šaryk
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“