Heng-Long RX18-2,4GHz

drozd60
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 282
Registrován: 14 zář 2014, 08:35
9
Lokalita: Slaný,

Re: Heng-Long RX18-2,4GHz

Příspěvek od drozd60 »

Ahoj
Přesně tento problém jsem měl s rckingem, který prodává desku 3 generace a na fotce u výrobku má desku 1 generace,
Já jsem to řešil koupí vysílače 3 generace, který s ní párovat lze. Rcking o generacích neměl ani ponětí a když jsem se ho
ptal na možnosti prodeje vysílače, taky nejevil zájem o nějakou jeho nabídku prodeje.
Nakupoval jsem tady https://heng-long-panzer.de/de/heng-lon ... d67b40a50f. Cena se dá akceptovat
Pepa
Naposledy upravil(a) drozd60 dne 21 dub 2016, 20:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jenda26
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 25 pro 2014, 01:37
9
Lokalita: Brandýs nad Labem

Re: Heng-Long RX18-2,4GHz

Příspěvek od Jenda26 »

Konečně už vím, proč mi to nejde spárovat. Koupil jsem si také přijímač v RCkingu a přišla 3.generace(trčí z něj ta anténka). Bohužel vysílač mám jen 2.generace, takže se to spárovat nedá. :evil: Najít někoho, kdo by to se mnou vyměnil je asi nemožné, vrátit to už bohužel také nemohu a kupovat další vysílač(už jich mám doma 10!!! - 8x27MHz, 1x 2,4GHz 2. gen. a 1x 2,4GHZ od torra), který nic nového oproti starší verzi neumí, se mi také nechce. Nejlevnější jsem ho našel tady http://www.aliexpress.com/item/HENG-LON ... 93388.html. 40 euro za další krám na stole mi přijde hodně :cry: , to si radši za 18 euro koupím klasickou rx-18 a tenhle nespárovatelnej krám zahodím. :mrgreen:
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
9
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Heng-Long RX18-2,4GHz

Příspěvek od LK88 »

Presne tak, jak rika Pechy...
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Heng-Long RX18-2,4GHz

Příspěvek od sakulajda »

pechy píše:
Jenda26 píše:Konečně už vím, proč mi to nejde spárovat. Koupil jsem si také přijímač v RCkingu a přišla 3.generace(trčí z něj ta anténka). Bohužel vysílač mám jen 2.generace, takže se to spárovat nedá. :evil: Najít někoho, kdo by to se mnou vyměnil je asi nemožné, vrátit to už bohužel také nemohu a kupovat další vysílač(už jich mám doma 10!!! - 8x27MHz, 1x 2,4GHz 2. gen. a 1x 2,4GHZ od torra), který nic nového oproti starší verzi neumí, se mi také nechce. Nejlevnější jsem ho našel tady http://www.aliexpress.com/item/HENG-LON ... 93388.html. 40 euro za další krám na stole mi přijde hodně :cry: , to si radši za 18 euro koupím klasickou rx-18 a tenhle nespárovatelnej krám zahodím. :mrgreen:
Jen moje zkusenost nikomu nic nenutim,ale neni lepsi pomalu prejit na dospelou vysilacku a modely vybavit jinym ridicim modulem elmod,ibu atd.Model muze bejt krasne udelanej ,ale kdyz se po zapnuti ozve ten Cinskej chrchel tak je po radosti.
bohužel jsem stejného názoru
jeden vysílač mraky modelů a spousta dalších výhod
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Heng-Long RX18-2,4GHz

Příspěvek od hranicak11 »

Čistá pravda. Také pomalu prechazim. Protože bez zvuku to je jen 50 % úspěch. Pak člověk dorazí někam na sraz a padne mu huba. Zvuk dělá model modelem. ahoj
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“