T-34/85 vzor 1944 ze statiky Trumpeter

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: T-34/85 vzor 1944 ze statiky Trumpeter

Příspěvek od Shotek »

OK, tak z anketky jsem vyrozuměl, že většině to asi funguje OK, tak obrázky budu zatím vkládat dál bez zmenšování.
A jak píše LK88, jsme tu hlavně kvůli modelům. Takže, protože je venku hnusně, pustil jsem se do namontování převodovek s motory do korby.
Je to tam teda docela tipťop, ale vlezlo se to *JOKINGLY*

Uchycení do korby je dvoubodové. Jeden šroub zespodu vany a druhý v zadní šikmé části. Montáž i demontáž je tím pádem otázkou chvilky.
Jestli to bude stačit, ukážou jízdní zkoušky ...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


No a teď by mělo přijít připojení elektroniky a test. Mám připravený Elmod Fusion PRO a Turnigy.

Dělám to prvně. Poradíte na co si dát případně bacha, abych něco zásadního nepohnojil? :-[


https://shotek-t34.rajce.idnes.cz/T-34_ ... y_No._183/
Naposledy upravil(a) Shotek dne 10 úno 2019, 18:28, celkem upraveno 1 x.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: T-34/85 vzor 1944 ze statiky Trumpeter

Příspěvek od LK88 »

tak s tím ti já neporadím poněvadž tuto el. zatím nevlastním, ale chci ti říct, že to vypadá luxusně a velice čistě konstruktersky i zpracováním , jo a ty fotky jsou bezva , těším se na testovací jízdu , určitě to natoč cool ahoj
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: T-34/85 vzor 1944 ze statiky Trumpeter

Příspěvek od Ody »

Elmod Fusion PRO při instalaci neskrývá žádné zvláštní záludnosti, mám zatím dva a jsem s nimi spokojen, na rozdíl od starších přiblblých modulů pro FAMO, Halftrack. Doporučuji upgradovat firmware a pak teprve nastavovat - s nastavením to chce si trochu pohrát - nastavení "od kdy" přejde zvuk motoru z volnoběhu, začátek zvuku otáčení věže, elevace, jas koncových světel apod.

Tento parádní model si tuto elektroniku určitě zaslouží.
Naposledy upravil(a) Ody dne 14 črc 2016, 13:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: T-34/85 vzor 1944 ze statiky Trumpeter

Příspěvek od Shotek »

Ody píše:Elmod Fusion PRO při instalaci neskrývá žádné zvláštní záludnosti, mám zatím dva a jsem s nimi spokojen, na rozdíl od starších přiblblých modulů pro FAMO, Halftrack. Doporučuji upgradovat firmware a pak teprve nastavovat - s nastavením to chce si trochu pohrát - nastavení "od kdy" přejde zvuk motoru z volnoběhu, začátek zvuku otáčení věže, elevace, jas koncových světel apod.

Tento parádní model si tuto elektroniku určitě zaslouží.
Díky za postřehy Ody, zkusím se v tom zorientovat, momentálně se zaměřím hlavně na pojezd, zbytek je prozatím v nedohlednu :D
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: T-34/85 vzor 1944 ze statiky Trumpeter

Příspěvek od honza kadrmas »

Ahoj mám Fusion PRO a montáž bez problému snad jen dát bacha na to aby se ten tišták nevyzkratoval třeba kusem drátku... taky to za ty prachy mohli dát do krabičky... ahoj
Váš Šaryk
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: T-34/85 vzor 1944 ze statiky Trumpeter

Příspěvek od Shotek »

honza kadrmas píše:Ahoj mám Fusion PRO a montáž bez problému snad jen dát bacha na to aby se ten tišták nevyzkratoval třeba kusem drátku... taky to za ty prachy mohli dát do krabičky... ahoj
dík za dobrý tip, to by byla smůla hned to zlikvidovat :cry:
o nějaký uchycení se pokusím...
Naposledy upravil(a) Shotek dne 15 črc 2016, 22:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: T-34/85 vzor 1944 ze statiky Trumpeter

Příspěvek od Ody »

Já na El-mod (i IBU) vždy udělám malou, zhora otevřenou krabičku z plastových destiček. Dovnitř do rohů vlepím čtverečky tzv. "mechovky", aby se to v rozích podepřelo a neleželo to přímo "na zemi" pak elektroniku volně vložím. Tím je to slušně chráněno a dá se to snadno opět vyndat (manipulace s SD kartou apod.). Něco podobného jako k tomu prodávají, ale o dost lacinější ...
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: T-34/85 vzor 1944 ze statiky Trumpeter

Příspěvek od Shotek »

LK88 píše:tak s tím ti já neporadím poněvadž tuto el. zatím nevlastním, ale chci ti říct, že to vypadá luxusně a velice čistě konstruktersky i zpracováním , jo a ty fotky jsou bezva , těším se na testovací jízdu , určitě to natoč cool ahoj
dík za pochvalu, a pokud jde o to video - pokusím se něco spáchat :D
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1047
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: T-34/85 vzor 1944 ze statiky Trumpeter

Příspěvek od Shotek »

Ody píše:Já na El-mod (i IBU) vždy udělám malou, zhora otevřenou krabičku z plastových destiček. Dovnitř do rohů vlepím čtverečky tzv. "mechovky", aby se to v rozích podepřelo a neleželo to přímo "na zemi" pak elektroniku volně vložím. Tím je to slušně chráněno a dá se to snadno opět vyndat (manipulace s SD kartou apod.). Něco podobného jako k tomu prodávají, ale o dost lacinější ...
jojo, něco takového to bude ;)
Uživatelský avatar
honza kadrmas
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 940
Registrován: 03 led 2010, 11:59
14
Lokalita: Borohrádek Královehradecký Kraj

Re: T-34/85 vzor 1944 ze statiky Trumpeter

Příspěvek od honza kadrmas »

Shotek píše:
Ody píše:Já na El-mod (i IBU) vždy udělám malou, zhora otevřenou krabičku z plastových destiček. Dovnitř do rohů vlepím čtverečky tzv. "mechovky", aby se to v rozích podepřelo a neleželo to přímo "na zemi" pak elektroniku volně vložím. Tím je to slušně chráněno a dá se to snadno opět vyndat (manipulace s SD kartou apod.). Něco podobného jako k tomu prodávají, ale o dost lacinější ...
jojo, něco takového to bude ;)

Pozor aby se ti to tam vešlo téčko je na tohle dost mrcha ahoj
Váš Šaryk
Odpovědět

Zpět na „T-34“