RC NA LOMU 2017

Uživatelský avatar
fneko
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 07 pro 2013, 18:28
10
Lokalita: Praha 22

Re: RC NA LOMU 2017

Příspěvek od fneko »

Ahoj kluci.
Jsem moc rád,že se akce takhle povedla.Děkuji Vám všem za snahu při její realizaci.Největší dík patří Martinovi za převzetí vedení,když jsem onemocněl a dotažení do vítězného finále.
Také mě potěšilo, že pořadatel akce p.Ryl je slušný člověk,zapálený pro věc.Z Vašich reakcí soudím,že také on přispěl k zdárnému průběhu a smetl tak ze stolu nepodložená obvinění,
která tu padla na jeho hlavu.
Další věcí je důležitost podkladu,ve kterém naši miláčkové jezdí a příště je potřeba mu věnovat větší pozornost.Otázkou je i zajištění prostoru před nepřízní počasí.
Těším se na další poježdění s Vámi a jsem moc rád,že patřím do tak skvělé party.Franta.
Uživatelský avatar
miki7277
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 srp 2015, 01:53
8
Lokalita: Hostinné

Re: RC NA LOMU 2017

Příspěvek od miki7277 »

Tak jsem už také dorazil domů . Jak již zde bylo psáno chci poděkovat Frantovi Nekolovi a Martinu Muzikáři za skvělou organizaci která neměla chybu a u mne to bylo zatím nejlepší setkání co jsem zažil . Také nesmím zapomenout na majitele LOMu p. Rylovi za vstřícnost a perfektní zázemí které bylo super ....Také dík všem kteří přijely a dodaly tomuto setkání super atmosféru a krásné zážitky . Už se těším na další akci tohoto typu , Všem dík Milan puffy
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: RC NA LOMU 2017

Příspěvek od Milan »

No jezdily jste v krásným prostoru.A počasí jste měli lepší.Tady u nás se to p.... asi ve 14.00 hodin.
Martin Muzikář

Re: RC NA LOMU 2017

Příspěvek od Martin Muzikář »

Ahoj parto,

rád bych Vám všem poděkoval za účast. Byla to radost od začátku do konce. Díky za to, že jste do toho všichni šli úplně naplno, přijeli jste s auty naloženými až po střechu, dotáhli jste stavby v množství, které umožnilo stavbu městečka, účastnili jste se aktivně celé přípravy po dva týdny před setkáním a postavili jsme společně poměrně rozsáhlou scénu na jediné odpoledne. Velké díky Petrovi za jeho účast s vlaky, které jsou, co si budeme povídat, unikátní podívanou nejen pro diváky. Už jste tady napsali zhodnocení akce, za které moc děkuji a je dobře, že jste si to všichni dovedli užít.

Jsme o krok dál s prezentací našich šestnáctin, vyzkoušeli jsme podkreslení tankové bitvy zvukovým doprovodem, kouř na bojišti, také jsme předvedli boj podle předem sjednaného scénáře (no dobře, je to pro nás nové, načasování a skutečné poruchy způsobily, že málem vyhrála strana, co měla prohrát), máme nové postřehy a zkušenosti, co můžeme dál vylepšovat a to také budeme.)

Bylo moc příjemné seznámit se s modeláři od jiných měřítek a jiných modelářských odvětví, smekám před jejich dovedností, stejně tak jako před profesionálním uměním RC pilotů, kteří se sobotního programu účastnili.

Pan Ryl velmi vstřícně splnil vše, na čem jsme byli domluveni a máme do budoucna otevřené možnosti spolupráce.

Snad jsme potěšili malé účastníky celé akce vystřihovánkami bojové techniky a snad se už teď jejich tatínci doma moří s jejich lepením.-)

Je taky fajn, že jste vzali rodinu s sebou, naši malí si tam rychle vytvořili svoje společenství a tak s námi příště pojedou ještě raději.

Děkuji tam nahoru za pěkné počasí, byl to meteorologický zázrak.)

Budu se těšit na další setkání
Martin
tankan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 219
Registrován: 11 dub 2009, 12:51
14
Lokalita: vých čechy

Re: RC NA LOMU 2017

Příspěvek od tankan »

Zdravím.Mám radost,že betonové odlitky na tankodromu splnili ůčel a ,že Pechyho truck vše uvezl.na příští rok připravím něco super. *YAHOO*
david742
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 248
Registrován: 15 črc 2015, 17:50
8
Lokalita: Česká Metuje 110

Re: RC NA LOMU 2017

Příspěvek od david742 »

Zdravím ahoj ,
podle fotek moc krásné ježdění a těch tanků Sherman. Ne jako když se na bojišti krčí jen naši Firefly a Barfly cool . Z tohohle by se dala složit aspoň četa ;)
Škoda , že jsme měli tento víkend pracovní :evil:
Uživatelský avatar
fneko
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 07 pro 2013, 18:28
10
Lokalita: Praha 22

Re: RC NA LOMU 2017

Příspěvek od fneko »

Je to škoda,ale nebyla to poslední akce.Určitě se sejdem na další.
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: RC NA LOMU 2017

Příspěvek od rmichalbarna »

Ahoj kolegové,kamarád napsal reportáž z akce.Davam sem odkaz.

http://www.drracer.eu/t130/20170924_bor ... index.html

Ještě mám vyřídit pozdravy a uvádím obsah e-mailu:

Zdar Michale,
díky za pochvalu. Odkaz rozešli dle libosti, bude mi ctí ;) .

Pozdravuj kolegy z Můj tank týmu ;) . Dobře jsem si pokecal s Petrem Merklem (má toho silného Tygra 2 a železnici).

Zdraví,
David

ahoj ahoj ahoj
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Uživatelský avatar
Ivan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1271
Registrován: 03 dub 2013, 12:08
10
Lokalita: Absolova 89, 624 00 Brno

Re: RC NA LOMU 2017

Příspěvek od Ivan »

Nádherná akce ...
Tankistům ZDAR
Ivan, pplk. v.v., Učitel katedry tanků, VAAZ Brno.
http://dragonstanks.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: RC NA LOMU 2017

Příspěvek od rmichalbarna »

Tady je video.

Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Odpovědět

Zpět na „Bořená Hora u Sedlčan“