Pozdrav

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Michal

Pozdrav

Příspěvek od Michal »

Ahoj všem,jsem nový majitel tanku T34/85 rc 1:16.Modelarim pět let.Delam letadla,auta,multikoptery a díky akci ke které mne přivedl kolega,mne zaujal i tank.Tak jsem našel vaše fórum a těším se že tu najdu hodně motivace a nové kolegy.Michal
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Pozdrav

Příspěvek od Rudyn »

Copak toho kolegu Michala na tomto foru nikdo nepřivítá ????

Ahoj kolego modeláři ! VÍTEJ NA FÓRU !!! Odkud prosím Tě jsi, ať víme, koho máme oslovit na modelářské akce v jeho okolí.


Na začátek jara (leden - únor) se chystá akce Koryčany 2017, je to okres Kroměříž. Byli jsme osloveni na pořádání doprovodného programu při příležitosti výročí jejich modelářského kroužku. Bližší info zatím nemám ale včas se ozvu !!!
Jinak se omlovám všem za nečinnost, jsem pracovně přetížen !!!

Radek - RUDYn - Rohatec.
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 09 říj 2016, 14:45, celkem upraveno 2 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
michal

Re: Pozdrav

Příspěvek od michal »

Ahoj jsem z Mostu,ústecký kraj.Dnes jsem se registroval. Ještě mně správce nepustil na přihlášení.nic mám rmichalbarna.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Pozdrav

Příspěvek od mrst »

tak to tě tu vítám, tam je zapotřebí také pokrýt republiku RC tankánama :D :D :D
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Pozdrav

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1345
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Pozdrav

Příspěvek od rmichalbarna »

Děkuji za aktivaci účtu.Michal :lol: :lol:
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

20pan15
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 14 bře 2015, 20:48
9
Lokalita: Ústí nad Labem

Re: Pozdrav

Příspěvek od 20pan15 »

ahoj, zdravím souseda - velmi pozvolna, ale také se pokouším "zamořit sever" tankama, přesněji Ústí nad Labem a okolí...
dnes zrovna zápasím s elektronikou na M26 od Tamiy, - doteď jsem tu prolézal kde co, ale můj problém nenalezen, přesto drobná inspirace by tu byla, takže ještě mám jeden nápad na zítra... když to nevyjde, sklopím krovky a zeptám se tady kluků na fóru :)))

Jinak t. č. rozdělaný M26 Pershing a King Tiger 1/16 tamka, v krabici pak netknutý Elephant od Hobenu :))) - total tankový začátečník...

P.
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“