Představení

Vyřízené aktivace
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Představení

Příspěvek od Jarin »

Stavebnice je to nádherná ale je to bez elektroniky ,otáčení věže nutno taky dokoupit plus reproduktor takže si pripočti jeste tak 250 éček k tomu. Tady ji zatím nikdo nemá jen snad Ody psal že ji má doma ale asi zatím nenačatou
Naposledy upravil(a) Jarin dne 27 led 2017, 20:20, celkem upraveno 1 x.
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
11
Lokalita: Poprad

Re: Představení

Příspěvek od solo »

Je to nové,bol som v predajni zo standardom a hovoril nám o tom p.Anďal cca 2 týždne naspäť.
Ešte to nebolo na predajni.

solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1029
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: Představení

Příspěvek od hranicak11 »

Já mám Tiger I Late a na tom jsou vypínače pod poklopem, elektronika za mne I.B.U. ( cena/výkon) Já mám Beami kousek od bydliště (15km) tak nakupuji i dost tam. Občas jsem musel něco reklamovat a nebyl nikdy problém. Naopak ahoj

Jinak ta puma vypadá moc hezky 8-) možná k narozeninám ;)
Naposledy upravil(a) hranicak11 dne 27 led 2017, 20:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Představení

Příspěvek od Ody »

Jarin píše:Stavebnice je to nádherná ale je to bez elektroniky ,otáčení věže nutno taky dokoupit plus reproduktor takže si pripočti jeste tak 250 éček k tomu. Tady ji zatím nikdo nemá jen snad Ody psal že ji má doma ale asi zatím nenačatou
Jak píše Jarin - mám jí doma v krabici, nenačatou, ještě kompletuju všechny díly. Ke stavebnici je třeba dokoupit/vyřešit mraky věcí: řídící elektroniku (El-mod), motor, servo pro zatáčení, mechanismus otáčení věže a další serva pro zákluz a elevaci. A to nemluvím o přijímači a vysílačce. Ještě se prodává tuning podvozku. Je to drahá a celkem komplikovaná záležitost a jako první model spíše nedoručuji.

Jako první model doporučuji třeba KV-1/2 nebo Panthera obojí s kovovým spodkem a plastovým vrškem klidně na základním Taigenu 2,4GHz. Nebo třeba nějakou postavenou Tamiyu z druhé ruky (Sherman, Pershing ...) Pak pomalu ladit a zjišťovat, jestli to člověka baví a půjde dál nebo to bylo jen chvilkové nadšení ... Taky to chce trpělivost, trvá to dlouho než se do toho člověk dostane - zvlášť jestli předtím nemodelařil, RC se nezabýval a nemá v dosahu ochotného kolegu. Vím o čem mluvím. To je můj názor puffy
Filip Sedláček

Re: Představení

Příspěvek od Filip Sedláček »

Ody psal sem, že o tom vůbec neuvažuji, je mi jasné že to je vysoká škola. Jen si teď nějaký ten teď píšu s majitelem panem J.A. a tak koukám co budu potřebovat a tohle na mě vykouklo. Tak sem to tady hodil jenom jestli už to náhodou někdo nemá, čistě ze zvědavosti. Napsal bych to jinde, ale můžu psát jenom tady... ;-)
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 469
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: Představení

Příspěvek od kremak432 »

Jak píše Ody. "Panthera na kovovém podvozku", nebo Jagdpanthera na tom samém kovovém podvozku a frakvenci 2,4Ghz. To je asi tak to nejlepší co se dá sehnat v základu. Elektronika Elmod nebo IBU, ostatní nebrat = vyhozené peníze. Já po zkušenostech nakupuji na rctank.de. Mají tam větší výběr a cenově jsou srovnatelní s panem Slavíkem. Co si u nich objednám tak to dostanu a s kvalitou jsem neměl žádné problémy. Nejlepší varianta je, nakoupit si díly, které si nejsi schopen sám vyrobit a model si sám postavit k obrazu svému a s dospělou elektronikou.
Filip Sedláček

Re: Představení

Příspěvek od Filip Sedláček »

Určitě... budu dávat ElMod... originál china ty modely akorát degradují. Jinak dík za všechny rady a tipy od všech... ;)
Filip Sedláček

Re: Představení

Příspěvek od Filip Sedláček »

Jo jinak Strážnice 2017 není co dodat... krasavec (palec nahoru)
Filip Sedláček

Re: Představení

Příspěvek od Filip Sedláček »

Pechy... elmod určitě budu objednávat na HTmodel. Jak je to s platbou? Platíš až zboží doručí v korunách, nebo jak? Nikdy jsem ze zahraničí neobjednával. Dík
Uživatelský avatar
scoutT34
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 685
Registrován: 11 zář 2015, 15:47
8
Lokalita: Hrubá Borša

Re: Představení

Příspěvek od scoutT34 »

HT MODEL http://www.htmodel.sk/
minimálne na Slovensku posiela tovar na dobierku
ale na 99% to urcite bude aj do Čiech
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“