Torro Panther Ausf.G

Moderátor: sakulajda

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvekod sakulajda » 30 lis 2017, 06:42

Drake píše:Dneska jsem měl sundanou korbu, ale věž jsem dolů nedával, ale je tam vidět že do vačky ovládající náměr kanonu se mi dostal jeden z kabelů ve věži, ještě to budu jednou rozdělávat komplet tak tu kabeláž připevním k boku věže aby se mi tam zase nedostala. Jinak Láďo přemýšlím že bych nechal některé z nových pojezdových kol a částí sideskirtů v červené suříkové, mohlo by to vypadat docela zajímavě, našel jsem jednu fotku z dílen kde byl Panther Ausf D po opravě a měl v červený box na nářadí, rouru výfuku, některá kola a vypadalo to docela pěkně a zajímavě. Akorát teda začímám přemýšlet jak udělat čísla a znaky na Panthera, jestli koupit decály nebo stříkat přes šablonu.......což by vypadalo líp, ale bude dřína udělat si šablonky.

šablony na čísla vem od Zandera

a pokud nemáš, tak na věnec otáčení udělej konektor otáčení 360°
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.X12.5mm+300Rpm+Capsule+Tiny+Slip+Ring+12+Circuits+Wires*2A+240V+Test+Equipment.TRS0&_nkw=12.5mm+300Rpm+Capsule+Tiny+Slip+Ring+12+Circuits+Wires*2A+240V+Test+Equipment&_sacat=0
Naposledy upravil sakulajda dne 30 lis 2017, 06:44, celkově upraveno 1
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Drake » 30 lis 2017, 11:22

Díky za radu Kuldíku :) Ty šablonky by pomohly. Add. věž tam už mám otočný konektor, spíš jsem udělal chybu že jsem kabeláž nezkracoval a jen ji nacpal do volného prostoru ve věži a neupevnil ji tam. Jinak to vypadá že výplata bude solidní tak nejspíš objednám Elmod, už se chystáš na jeho montáž a oživení? :D
Drake
PzKpfw III
PzKpfw III

Příspěvekod sakulajda » 30 lis 2017, 12:31

Drake píše:šablonky by pomohly.

budeš spokojené

Drake píše:spíš jsem udělal chybu že jsem kabeláž nezkracoval a jen ji nacpal do volného prostoru ve věži a neupevnil ji tam

jj, to sem pochopil, já jen že když tunit, tak pořádně, ale že to tam máš sem nepostřehl

Drake píše:už se chystáš na jeho montáž a oživení? :D

si piš
Články:
sakulajda
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod LK88 » 30 lis 2017, 18:46

Jo s tou surikovkou mas recht, nektere kolo nechat a treba nejakou surcnu, to vypada efektne, jestli by jsi objednaval elmod na rc.tank.de tak tam maji vyber spousty peknych sablon, draty ve vezi taky resim v PZ4, a mimo jine jsem zrusil jednu desku rozvodnou - konektory zvedani, vezovy kulomet a puvodne BB, a udelal jsem kabliky naprimo bez konektoru a te desticky
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Příspěvekod LK88 » 30 lis 2017, 19:01

Mozna jsi toto video videl, presne tak jsem mel v planu udelat Jagdtigera,nedokonceneho a narychlo nasazeneho, tak jsem patral a nasel toto, kdyz pises o tech opravach a surikovce atd

Naposledy upravil sourekv dne 01 pro 2017, 10:43, celkově upraveno 1
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Příspěvekod sakulajda » 30 lis 2017, 19:23

Sablony z rctank jsou od zandera, stejne tak pokud neco chces z rctank, tak se prve zepte zandera, on odtud bere co chvila a uvidis ze se domluvite ;)
Články:
sakulajda
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Drake » 30 lis 2017, 22:21

To video je parádní, stáhnul jsem si ho a nějaké techniky budu muset okoukat až budu dodělávat Panther :)

Jinak kdyby jste někdo kupovali takovej ten dřevěnej špalek s kováním (základna pod hever) a lept který tvoří úchyt tak pozor, i když se přilepí na bok Panthera těsně nad blatník na který se zavěšují schurzeny tak přesahuje horní stranu trupu a věž o něj brnká rohem při otáčení, pokud to dáte výš tak to věž zablokuje. Já to dal výš pak jsem to musel odpreparovat, poškozený bok vybrousit zatmelit a znovu nastříkat a pak to dát co nejníž.......už to tam je a pěkně to model oživí, je to lepší jak ta plastová bedna co je v základu. :)

Kuldíku z RCtank.de jsem se naučil objednávat a beru z tama skoro každej měsíc poslední dobou :) Jak ty jejich šablonky vypadají? Abych nekupoval zajíce v pytli.
Drake
PzKpfw III
PzKpfw III

Příspěvekod pechy » 01 pro 2017, 18:36

"Motor zvítězil nad koněm a kanon nad kopím"

Heinz W. Guderian
pechy
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Příspěvekod Drake » 10 pro 2017, 21:45

Tak zase trochu pokroku, příští víkend pokud bude čas tak se snad konečně dostanu na výměnu pojezdových kol, nebo na weathering na karoserii abych konečně mohl dělat na vybavení (lopaty, pajcry, apod.)

Obrázek
Drake
PzKpfw III
PzKpfw III

Příspěvekod Milan » 10 pro 2017, 22:17

Začíná to být opravdu moc pěkný.
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

PředchozíDalší

Zpět na Panther