Torro Panther Ausf.G

Odpovědět
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Díky za radu Kuldíku :) Ty šablonky by pomohly. Add. věž tam už mám otočný konektor, spíš jsem udělal chybu že jsem kabeláž nezkracoval a jen ji nacpal do volného prostoru ve věži a neupevnil ji tam. Jinak to vypadá že výplata bude solidní tak nejspíš objednám Elmod, už se chystáš na jeho montáž a oživení? :D
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od sakulajda »

Drake píše:šablonky by pomohly.
budeš spokojené
Drake píše:spíš jsem udělal chybu že jsem kabeláž nezkracoval a jen ji nacpal do volného prostoru ve věži a neupevnil ji tam
jj, to sem pochopil, já jen že když tunit, tak pořádně, ale že to tam máš sem nepostřehl
Drake píše:už se chystáš na jeho montáž a oživení? :D
si piš
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od LK88 »

Jo s tou surikovkou mas recht, nektere kolo nechat a treba nejakou surcnu, to vypada efektne, jestli by jsi objednaval elmod na rc.tank.de tak tam maji vyber spousty peknych sablon, draty ve vezi taky resim v PZ4, a mimo jine jsem zrusil jednu desku rozvodnou - konektory zvedani, vezovy kulomet a puvodne BB, a udelal jsem kabliky naprimo bez konektoru a te desticky
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od LK88 »

Mozna jsi toto video videl, presne tak jsem mel v planu udelat Jagdtigera,nedokonceneho a narychlo nasazeneho, tak jsem patral a nasel toto, kdyz pises o tech opravach a surikovce atd

Naposledy upravil(a) sourekv dne 01 pro 2017, 09:43, celkem upraveno 1 x.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od sakulajda »

Sablony z rctank jsou od zandera, stejne tak pokud neco chces z rctank, tak se prve zepte zandera, on odtud bere co chvila a uvidis ze se domluvite ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

To video je parádní, stáhnul jsem si ho a nějaké techniky budu muset okoukat až budu dodělávat Panther :)

Jinak kdyby jste někdo kupovali takovej ten dřevěnej špalek s kováním (základna pod hever) a lept který tvoří úchyt tak pozor, i když se přilepí na bok Panthera těsně nad blatník na který se zavěšují schurzeny tak přesahuje horní stranu trupu a věž o něj brnká rohem při otáčení, pokud to dáte výš tak to věž zablokuje. Já to dal výš pak jsem to musel odpreparovat, poškozený bok vybrousit zatmelit a znovu nastříkat a pak to dát co nejníž.......už to tam je a pěkně to model oživí, je to lepší jak ta plastová bedna co je v základu. :)

Kuldíku z RCtank.de jsem se naučil objednávat a beru z tama skoro každej měsíc poslední dobou :) Jak ty jejich šablonky vypadají? Abych nekupoval zajíce v pytli.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Tak zase trochu pokroku, příští víkend pokud bude čas tak se snad konečně dostanu na výměnu pojezdových kol, nebo na weathering na karoserii abych konečně mohl dělat na vybavení (lopaty, pajcry, apod.)

Obrázek
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Milan »

Začíná to být opravdu moc pěkný.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od sakulajda »

bude to krasavec
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od rmichalbarna »

Bude to moc pěkný! ahoj
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Odpovědět

Zpět na „Panther“