T-90A MBT

Moderátor: sakulajda

Re: T-90A MBT

Příspěvekod brano » 25 úno 2017, 13:48

ked nad tym tak rozmyslam, tak by to nemuselo byt zapojene vobec.
lebo airsoft je zapojeny dole (na obrazku), takze ak mas infrak, tak to ani nezapajaj.
ak mas "gun recoil", ten by som tam zapojil - normalny motor... nad tymto sa musim este zamysliet... ten vystup je naprogramovany otocit motorom otacku vzad a otacku vpred (napriklad otacku - neberte doslovne).

musim nasetrit na novy airsoft a prerobit ho na "recoil", teda zaklz (teraz mi napadol slovensky vyraz)
Naposledy upravil brano dne 25 úno 2017, 13:51, celkově upraveno 1
brano
PzKpfw III
PzKpfw III

Příspěvekod LARS » 25 úno 2017, 14:38

brano píše:ked nad tym tak rozmyslam, tak by to nemuselo byt zapojene vobec.
lebo airsoft je zapojeny dole (na obrazku), takze ak mas infrak, tak to ani nezapajaj.
ak mas "gun recoil", ten by som tam zapojil - normalny motor... nad tymto sa musim este zamysliet... ten vystup je naprogramovany otocit motorom otacku vzad a otacku vpred (napriklad otacku - neberte doslovne).

musim nasetrit na novy airsoft a prerobit ho na "recoil", teda zaklz (teraz mi napadol slovensky vyraz)

Zbytečný něco předělávat , stačí koupit toto :arrow: http://www.htmodel.sk/produkty/funkcne- ... 26133.html šmiknout hlaveň na konec trubky co je uvnitř hlavně vyříznout závit zašroubovat trubku do zákluzu a dle potřeba na ní nalepit plastový vršek ,takto jsem to vyřešil na ZTZ. Jo a ještě je dobrá jako vedení hlavně použít lineární ložisko. :arrow: http://aukro.cz/linearni-pouzdro-vozik- ... 26931.html
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV

Příspěvekod brano » 26 úno 2017, 15:29

opravujem sa - ten dvojpin napaja motorcek airsoftu, takze ked chces strielat gulicky, musi byt zapojeny
brano
PzKpfw III
PzKpfw III

Příspěvekod pechy » 26 úno 2017, 16:21

To valive lozisko je super napad.
"Motor zvítězil nad koněm a kanon nad kopím"

Heinz W. Guderian
pechy
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Příspěvekod pajak7 » 26 úno 2017, 17:12

pechy píše:To valive lozisko je super napad.

Nechci být pesimista ale měl jste to ložisko někdy někdo v ruce i s kulatinou po které jezdí?

Já ano a mohu vám říct že to zrovna lehce nejezdí a to by asi byl problém pro servo které by to nevydrželo.
pajak7
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Příspěvekod LARS » 27 úno 2017, 00:45

pajak7 píše:
pechy píše:To valive lozisko je super napad.

Nechci být pesimista ale měl jste to ložisko někdy někdo v ruce i s kulatinou po které jezdí?

Já ano a mohu vám říct že to zrovna lehce nejezdí a to by asi byl problém pro servo které by to nevydrželo.

To lineární ložisko je třeba v tomto zákluzu https://www.rctank.de/Servo-Rohrrueckzu ... ard-2A6-HL a jen tak pro zajímavost o 50 Éček to mají levněji tady :roll: https://world.taobao.com/item/527893380 ... .43.MPimBk
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV

Příspěvekod pajak7 » 27 úno 2017, 01:11

No jak píšu já to měl v ruce a odpor tam byl je na něm předpětí ale to na ocelové kulatině.
Plast asi není tak přesný a asi jim to funguje.
Každopádně ta cena to je brutální rozdíl a je vidět jak a kdo má zapotřebí si naškubat.
pajak7
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger

Předchozí

Zpět na T-90