HL T-90-Detailní fotky

Uživatelský avatar
Kolis72
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 70
Registrován: 11 kvě 2012, 00:00
11
Lokalita: HRANICE

Re: HL T-90-Detailní fotky

Příspěvek od Kolis72 »

T-90 MS by se mi opravdu líbila , ale když jsem se na to díval, nejsem si jist jestli bych to dokázal předělat. Přece jenom je tam mnohem více rozdílů než je na první pohled vidět.
Tankům Zdar!!
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: HL T-90-Detailní fotky

Příspěvek od LK88 »

LK88 píše:nevím jak dalece drahé kovy , ale podle fotek se mi to moc nelíbí, takové ,řekl bych odfláknuté odlitky, od toho dojmu, bych se bál jak to bude potom funkční...ale, je to pouze můj názor ;) ( tedy vycházím z mé zkušenosti ale ne s přesně tímto výrobkem pro T90)
Takze jsem to docela odhadl uz od pohledu ??
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: HL T-90-Detailní fotky

Příspěvek od LARS »

Neodhadl ,já jsem psal o zinku od Heng long , to co si odhadoval Ty, byl prototyp DKLM a ten má pás například skládaný stejným způsobem jako M26 Pershing , kdežto HL to má jako Leo ,na prd ,článek vcelku na jednom čepu. Prostě HL žádná srojařina ,odlijí kola a nase... tam ložiska a jestli to šmajdá no bože jezdí to . Co se týče kvality DKLM, tak si je všichni po fórech co jsem tak koukal docela chválí. :?:
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: HL T-90-Detailní fotky

Příspěvek od LK88 »

tak nemám od nich nic fyzicky, ale občas se na ně dívám DKLM a májí tam zajímavé věci ,to jistě souhlasím puffy
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: HL T-90-Detailní fotky

Příspěvek od LARS »

[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Uživatelský avatar
Kolis72
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 70
Registrován: 11 kvě 2012, 00:00
11
Lokalita: HRANICE

Re: HL T-90-Detailní fotky

Příspěvek od Kolis72 »

Opravdu zajímavé srovnání. Jen nevím jestli jít do celo kovu podvozku nebo jen hnací, napínák a pásy. Minulý týden mi došla T-90 od Hayak. Avšak na doporučení jsem si objednal pouze základ v plastu. No a pokud zapomenu na katastrofické ovládání ( bude vyměněna řídící jednotka) tak jsem byl nadchnut z jízdních vlastností. Opravdu mě to bavilo. Tráva žádný problém, kačírek u baráku taky ne. Jen zvuky jsou velký problém. Nemá někdo radu kde sehnat?
Tankům Zdar!!
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: HL T-90-Detailní fotky

Příspěvek od LARS »

Čím víc železa tím vyšší hmotnost ,to znamená pořádnou převodovku ,vyztužení vany která je u T-90 jako z gumy a novou elektroniku ,asi bych dal jen rozetu a napínací kolo +pásy a pojezdy zkusil předělat na ložiska. A konkrétně u té elektroniky jsem osobně zatím nenarazil na nic co by splňovalo mé požadavky pro moderní tanky tak aby mě to přinutilo sáhnout do peněženky .Pořád čekám jestli konečně udělají stabilizaci pro IBU3 ale i tak nikdy nemůže něco co váží 5 Kg dělat rachot jako stroj co váží 70 Tun. ;)
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Uživatelský avatar
Kolis72
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 70
Registrován: 11 kvě 2012, 00:00
11
Lokalita: HRANICE

Re: HL T-90-Detailní fotky

Příspěvek od Kolis72 »

Co píšeš jsou samozřejmé věci to určitě udělám. Jen jsem se rozhodl, že nepůjdu do kovových pojezdů. Dám ložiska a šmitec. Stabilizace je super, ale jak říkáš problém je vhodná řídící jednotka. Clark ji umí, ale zvuky jsou problém a uživatelsky taky není nic moc. Osobně mám 2x IBU2 a jsem nadmíru spokojen snad zkusím IBU3 všichni to chválí. Od t-90 čekám rychlost a snadnou manévrovatelnost. A opravdu mě ta T-90 teď v základu baví.
Tankům Zdar!!
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: HL T-90-Detailní fotky

Příspěvek od LARS »

Na Haya je k mání nová IR verze http://www.hayaltd.co.uk/index.aspx?pag ... d=17087833

[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Odpovědět

Zpět na „T-90“