T-34/85 Taigen

Odpovědět
Uživatelský avatar
fneko
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 07 pro 2013, 18:28
10
Lokalita: Praha 22

T-34/85 Taigen

Příspěvek od fneko »

Tak tu máme další přírústek do rodiny téček.Má s ním už někdo osobní zkušenost?







Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: T-34/85 Taigen

Příspěvek od petsild »

Tohle Téčko mě taky zajímá :) neříkejte mi, že všichni odoláváte tak pěknému stroji?
Tiger I verze HL
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 563
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: T-34/85 Taigen

Příspěvek od Ody »

Mám ho pár dní doma. "Celokov" je spíše reklamní fráze, vršek korby je plast, kovová až pak zase horní část věže. Pásy byly na můj vkus příšerně utažené, takže jsem je proudloužil o přiložené dva náhradní články na každé straně a napnutí seřídil předním napínacím kolem, které jde nastavit extentricky asi v osmi polohách. Odpružení je řešeno klasickými vynutými pružinami. Posez tanku je optimální - u původního HL se to musí upravovat. Reklamní slogany slibovali 360 stupňové otáčení věže což je pravda, ale ten otočný segment na kabely "čumí" dost dolů a může překážet, pokud budete tank vybavoval jinou elektronikou a baterií NiMh 7,2V normální velikosti (v tanku je ta prťavá). Převodovky jsou dobré (černý kov). V Tanku je "tuningový" záklus Asiatam, a výbojka HL. Poklop řidiče je otevíratelný, škoda, že nejsou otevíratelné ty kryty průzorů. Celkově je můj dojem dobrý - po letch konečně pořádná platforma pro T-34.

Na tanku jsem udělal první úpravy - vymontoval komplet Taigen včetně kouřáku a reproduktoru a osadil IBU2 Pro a Visaton repro. Časem přijdou nějaké úpravy zevnějšku a nástřik - na předobjednávku byla jen bíla varianta, kterou nechci ...
Uživatelský avatar
petsild
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 281
Registrován: 22 lis 2013, 19:37
10
Lokalita: Praha 10

Re: T-34/85 Taigen

Příspěvek od petsild »

Ahoj,
to jsou celkem dobré informace :), půjde ten pevný napínák předělat na dynamický?
Jestli pls udělal nějaké detailní foto části vany, otoče věže a zajímavých míst na Téčku moc děkuji hoj. Pet
Tiger I verze HL
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 563
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: T-34/85 Taigen

Příspěvek od Ody »

Na dymamický napínák by to asi předělat šlo, vše je viditelné na videích v prvním příspěvku, které doporučuji shlédnout.
Odpovědět

Zpět na „T-34“