Koupím RX-18

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kolis72
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 70
Registrován: 11 kvě 2012, 00:00
12
Lokalita: HRANICE

Koupím RX-18

Příspěvek od Kolis72 »

Zdravím všechny. Určitě některým při přestavbách zůstala nadbytečná jednotka RX-18.
Mám zájem ji koupit dávám dohromady tanky pro syna, ty tanky které nebudu přestavovat. (Jinak jsem pokus omyl zjistil, že RX-18 nezvládne baterku Li-Po 7,4v 6000mAh.) slol Proto sháním novou jednotku.

Cenu nabídněte, určitě se domluvíme.
Tankům Zdar!!
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3209
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Koupím RX-18

Příspěvek od sakulajda »

Kolis72 píše:Zdravím všechny. Určitě některým při přestavbách zůstala nadbytečná jednotka RX-18.
Mám zájem ji koupit dávám dohromady tanky pro syna, ty tanky které nebudu přestavovat. (Jinak jsem pokus omyl zjistil, že RX-18 nezvládne baterku Li-Po 7,4v 6000mAh.) slol Proto sháním novou jednotku.

Cenu nabídněte, určitě se domluvíme.
Chybu bych hledal jinde, lipol 7,4V s RX18 používá kde kdo, pravda, pravděpodobně méně Céček s kapacitou kolem 2200mAh, ale i přesto.
Jednu jednotku sem doma našel, ale je taky kaput :(
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Kolis72
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 70
Registrován: 11 kvě 2012, 00:00
12
Lokalita: HRANICE

Re: Koupím RX-18

Příspěvek od Kolis72 »

Zdravím.

Tak nevím. Zakouřilo se od "regulatorů" motorů a konec. RX-18 jede bez motorů. A u všech a že jsem spálil celkem 3, ten stejný problém, připojil HL baterii a bez problémů. Připojil Li-Po a okamžitě čoudík.
Teď jsem pořídil do Tigra I.B.U. Pro a bojím se připojit baterii aby to taky neshořelo nemáte někdo zkušenosti.
Tankům Zdar!!
pajak7

Re: Koupím RX-18

Příspěvek od pajak7 »

Mám na dvouch IBU odzkoušeno i 11.1V tříčlánek a bez problému a jak psal Kulda tak i na číně odzkoušeno dvoučlánek a taky bez problému.
Uživatelský avatar
Kolis72
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 70
Registrován: 11 kvě 2012, 00:00
12
Lokalita: HRANICE

Re: Koupím RX-18

Příspěvek od Kolis72 »

Tak potom musím mít problém s konektory od motorů jinak nevím.
Tankům Zdar!!
Uživatelský avatar
solo
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1237
Registrován: 04 dub 2013, 16:38
11
Lokalita: Poprad

Re: Koupím RX-18

Příspěvek od solo »

Nemôže to byť od motorov-mechanická záležitosť.Ťažký chod na prevodovku-y.Vysoké trenie pri rozbiehaní. 3x zadymiť na RX to je drahý dym.modul. solo
,,Z tohto klubu sa neodchádza, buď Ťa vyhodia,alebo ,,Tu,, zomrieš....,,
Odpovědět

Zpět na „Poptávka“