Torro Panther Ausf.G

Odpovědět
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Chlapi mohli by jste mi prosím Vás doporučit nějaký obchod s figurkami německých vojáků v našem měřítku? Chtěl bych si koupit na Panthera tak čtyři granátníky, jednoho s MG42, zbytek s puškami. Něco jsem našel na e-bay, resinové figurky moc pěkné, ale cena kolem 1150kč za panáčka + poštovné.......to je docela dost :oops:
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Milan »

A na Beami se ti žádná nelíbí ? 550 Kč a už nabarvené.
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Na Beami mám vyhlídnutého pána s SGT44 ale to je jen jeden.
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od LARS »

Drake píše:Chlapi mohli by jste mi prosím Vás doporučit nějaký obchod s figurkami německých vojáků v našem měřítku? Chtěl bych si koupit na Panthera tak čtyři granátníky, jednoho s MG42, zbytek s puškami. Něco jsem našel na e-bay, resinové figurky moc pěkné, ale cena kolem 1150kč za panáčka + poštovné.......to je docela dost :oops:
:arrow: https://www.aliexpress.com/af/Unpainted ... isViewCP=y
:arrow: https://www.aliexpress.com/wholesale?mi ... =y&tc=main
Naposledy upravil(a) LARS dne 28 lis 2017, 21:18, celkem upraveno 2 x.
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Díky, tohle jsou víceméně ty co jsem našel na e-bay, ale levnější.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od LK88 »

Ja si dle sveho dotvoruji panaky od Torro, cena ujde a me se osobne libi a dobre se mi s nimi dela, dobarvuje upravuje atd...
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Nějak jsem to nevydržel do zítřka, tak omluvte fota při špatném světle, ale před chvílí jsem Panthera složil po nalakování a vyzkoušel základní funkce, bohužel jsem asi složil špatně věž protože mi jde kanon jen nahoru, ale nesklápí se do deprese, 360 stupňový odměr funguje a nové světýlko svítí. Zatím ho mám na starém podvozku abych mohl trošku zajezdit a taky schurzeny nejsou ještě nastříkané, detaily zatím na model nedávám dokud nebude weathering a nějaké dodělané provozní opotřebení atd. Nepodařilo se to úplně dle mých představ, předloze se to kamufláží moc nepodobá, ale zase to nevypadá až tak zle.....aspoň podle mě :D
Obrázek
čelo mašiny s otevřenýma příklopama řidiče a radisty
Obrázek
motorová část korby s dílenskými úpravami na ochranu proti leteckým útokům a otevřený deklík boxu na nástroje
Obrázek
pohled z boku.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od LK88 »

mě osobně se to teda hodně líbí, a vím co uměj fotky, takže v realu to musí vypadat podstatně ještě líp ,co máš za mechanismus sklápění? proud tam teda jde když nahoru zvedá,klasický se vlastně točí stále dokola takže kanon nahoru a dolu
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1156
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od Drake »

Dneska jsem měl sundanou korbu, ale věž jsem dolů nedával, ale je tam vidět že do vačky ovládající náměr kanonu se mi dostal jeden z kabelů ve věži, ještě to budu jednou rozdělávat komplet tak tu kabeláž připevním k boku věže aby se mi tam zase nedostala. Jinak Láďo přemýšlím že bych nechal některé z nových pojezdových kol a částí sideskirtů v červené suříkové, mohlo by to vypadat docela zajímavě, našel jsem jednu fotku z dílen kde byl Panther Ausf D po opravě a měl v červený box na nářadí, rouru výfuku, některá kola a vypadalo to docela pěkně a zajímavě. Akorát teda začímám přemýšlet jak udělat čísla a znaky na Panthera, jestli koupit decály nebo stříkat přes šablonu.......což by vypadalo líp, ale bude dřína udělat si šablonky.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3206
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Torro Panther Ausf.G

Příspěvek od sakulajda »

Drake píše:Dneska jsem měl sundanou korbu, ale věž jsem dolů nedával, ale je tam vidět že do vačky ovládající náměr kanonu se mi dostal jeden z kabelů ve věži, ještě to budu jednou rozdělávat komplet tak tu kabeláž připevním k boku věže aby se mi tam zase nedostala. Jinak Láďo přemýšlím že bych nechal některé z nových pojezdových kol a částí sideskirtů v červené suříkové, mohlo by to vypadat docela zajímavě, našel jsem jednu fotku z dílen kde byl Panther Ausf D po opravě a měl v červený box na nářadí, rouru výfuku, některá kola a vypadalo to docela pěkně a zajímavě. Akorát teda začímám přemýšlet jak udělat čísla a znaky na Panthera, jestli koupit decály nebo stříkat přes šablonu.......což by vypadalo líp, ale bude dřína udělat si šablonky.
šablony na čísla vem od Zandera

a pokud nemáš, tak na věnec otáčení udělej konektor otáčení 360°
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R ... t&_sacat=0
Naposledy upravil(a) sakulajda dne 30 lis 2017, 05:44, celkem upraveno 1 x.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Panther“