Představení

Vyřízené aktivace
Odpovědět
honza

Představení

Příspěvek od honza »

Dobrý den, Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl k příhlášení k Vaší komunitě. Vaše forum sleduji asi rok a vděčím Vám, že jsem propadl bojové technice 2.sv. války. Vaše umění, znalost bojové techniky a schopnost poradit i ve zdánlivě "netechnických" dotazech mě nakonec přesvědčili k nakupování bojové techniky. Nakupoval jsem pouze v Moje RC kde je velký výběr, výborný přístup a rychlé jednání. Po roce vlastním TIGER I pozdní verze (profi), PANTHER G, WALKER BULLDOG, PERSHING, HALF-TRACK vše s kovovými převodovkami a pásy (1:16) a 2x JEEP WILLYS (1:18). Jmenovanou techniku jsem doplnil figurkami vojáků a dalšími doplňky, které jsem někdy koupil nebo sám vyrobil. Podotýkám, že vše není někdy přesné ale mě se to líbí. Foto dodám až po případném přihlášení. Jsem absolutní antitalent na elektroniku a proto je vše původní. V současné době mám na zahradě dva menší tankodromy (základny USA,Německo). Stavby jsem si vyráběl tak nějak pocitově ze zbytků dřeva, kamene nebo betonových dílů z OBI. Nejsem a nikdy jsem nebyl modelář, barvy, nářadí a další potřebné věci jsem si sháněl tak nějak postupně a přizpůsoboval jsem si je. Teď něco o sobě: Věk 60 let, jsem bývalý policista, bydlím v Písku. Ostatní koníčky: Jízda na kole (elektrokolo), dobré pivo a jídlo. Pokud budete potřebovat něco na doplnění jsem ochoten své představení doplnit. Honza
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Představení

Příspěvek od mrst »

za mne to tedy absolutně stačí...jsem rád, že takto postižení :P jsou i v Písku
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: Představení

Příspěvek od rmichalbarna »

Tak tě tady taky vítám!Těším se na tvé fotky.Pojedes do Aše?
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

honza

Re: Představení

Příspěvek od honza »

Určitě ne. Zatím se jen rozkoukávám a počkám až Vám ukážu své modely.
Uživatelský avatar
PetrNC
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1234
Registrován: 22 led 2012, 21:04
12
Lokalita: Náchodsko

Re: Představení

Příspěvek od PetrNC »

Ahoj, nemusíš mít žádnou obavu. Je tady dost lidí, kteří Ti rádi poradí a pomohou ...... cool
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Představení

Příspěvek od LK88 »

ahoj do pisku, vetsinou jsem ohledne teto otazky hnidopich, ale myslem ze tve predstaveni je tak jak by melo vypadat, tak te tu vitam, a verim ze admini na sebe nenechaji dlouho cekat ahoj
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Představení

Příspěvek od sourekv »

Uživatel byl aktivován.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
aklehit
Příspěvky: 1
Registrován: 31 pro 2017, 14:18
6
Lokalita: Písek, K Háječku 224

Re: Představení

Příspěvek od aklehit »

Děkuji za aktivaci
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“