Klasický problém nováčka

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Klasický problém nováčka

Příspěvek od sakulajda »

Lord_Bigo píše:Dobrý den Tankáni!
Rozhodl jsem se koupit si tank 1:16 a pořádně se s nim vyblbnout. Jenže!!! Sortiment na trhu není největší, ale i tak sem se v tom ztratil. Přečetl jsem toto forum skoro celé (alespoň myslim) a rady, které dáváte nováčkům ohledně modelů jsou skvělé, ale odkazy už nefungují, nebo jsou dva roky staré.
Takže klasická otázka: Co si mám kloupit?
Samozřejmě chci kovový tuning od začátku.+ Kouř,zvuk,airsoft dělo.
Nechci Tigera, nebo zrpaseného Panthera. Nejsem modelář, bych si tančík vyvpiplal do dokonalosti.
Googlil sem, jenže poakždý sem narazil na bezva kus, takže mi to zamotalo hlavu. Nejdřív sem chtěl Bulldocka, pat Panzera (ten stále vede) a tak to pokračovalo, až nevim co si pořídit.
Jsem omezen na 4000,- +/-

obracím se na profíky, preotože vím, že mi pomůžete.
Bydlím v Praze na Bráníku, ale jinak jsem ze Středních čech. Skoro Benešák :-)

Předem díky za odpověď
Lord_Bigo
1, http://www.asiatam.de http://www.rctank.de vybrat model je snadné líbí/nelíbí - mám na to/nemám na to - co chci dělat, atd...
2, Kouřák je na nic, moc nefunguje, bzučí a pak stejně umře
3, Hodláš jen jezdit, nebo dělat maketu - sám nebo s partou ? dle toho vybereš tank
4, Airsoft kanón viz bod 3.
5, Co si představuješ pod kov. tuning ?
6, Při koupi u nás si dávat pozor na přenos signálu - pouze krystaly !!! přepínače nebrat - pořád se u nás nabízejí
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Klasický problém nováčka

Příspěvek od sakulajda »

1, no oni ten kouřák mají v sadě, takže ho stejně mít budeš, ale aby tě to nezklamalo
2, samotná kovová převodovka je o ničem brzo se vyčvachtá - je třeba mít tank s převodovkami 3:1 s ložiskama a to u nás neseženeš jen v zahraničí
3, u nás rozhodně neseženeš to co chceš za ty peníze co jsi nadhodil, tedy pokud Milan nebude rozprodávat další část svého parku - což by pro tebe bylo úplně nej, protože to má jednak pěkné na oko, a jednak funkční podvozky
4, je tu pár lidí, když jim dáš peníze na účet předem, tak ti to z německa objednají
5, zkus se podívat na ty německé stránky a vyber si typ tanku - jak budeš mít vybráno, tak se bude lépe radit co dál
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Wenzel
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 102
Registrován: 17 bře 2010, 16:15
14
Lokalita: Kolín

Re: Klasický problém nováčka

Příspěvek od Wenzel »

Lord_Bigo píše:Díky za rady. Nechal jsem se jako správný nováček navnadit videama z netu, kde je vidět bezva dým :-) . Budu prolejzat obchody dál, až se mi něco zalíbí. Třeba risknu i to Německo.

Uvažuju o objednávce z německa, tak kdyby si měl zajem, mužem jit napůl... přece jen poštovné je celkem balík a když se to rozdělí na polovinu, je to hnedka příjemnější :-)
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Klasický problém nováčka

Příspěvek od sakulajda »

Lord_Bigo píše:Díky za rady. Nechal jsem se jako správný nováček navnadit videama z netu, kde je vidět bezva dým :-)
http://kulda.mysteria.cz/index.php?page ... _heng-long
Lord_Bigo píše:DBudu prolejzat obchody dál, až se mi něco zalíbí. Třeba risknu i to Německo.
Pokud chceš uštřit peníze a ještě dobře koupit, pak jsou naše E-shopy nevyhovující.
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Klasický problém nováčka

Příspěvek od sakulajda »

Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Klasický problém nováčka

Příspěvek od Milan »

Taky dobrej inzerát je tady ten za 2500 Kč.
http://inzerce.modelbazar.cz/rc-model/bojova-technika/
Odpovědět

Zpět na „Poradna“