Prosím o váš názor

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
stanislav
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 12
Registrován: 15 srp 2010, 15:12
13
Lokalita: 3nec

Prosím o váš názor

Příspěvek od stanislav »

Zdravím tankisty,vlastním Panthera i když je to hybrid,je to můj miláček-mám v něm převodovky 3:1-Asiatam a rád bych ještě vyřešil "zpomalení"tanku-redukce se mi nepodařilo najít ,pastorky na motorech kvůli konstrukci nejde vyměnit za menší a tak mně napadla výměna motorů za motory z klasických kovových převodovek,které mi zůstaly-motory na převodovkách 3:1 točí 18000 otáček,kolik točí motory na klasice kovové nevím ale určitě míň-myslím že způsob uchycení motorů je stejný,průměr hřídelí taktéž,pastorek z 3:1 bych přendal na motor z klasiky kovové/doufám že se nepletu že je pomalejší/co kroutící moment??-tu si myslím že když jezdil s klasickou převod.tak přechod na 3:1 musí ustát se ctí...mám i chladič a pojistku RX 18.Ještě -moc se mi nezdá příliš strmý záběr kniplu na ovladači-je v 40% dráhy a tank jede na plný plyn-nedalo by se to řešit lineárnějším potenciometrem-lépe rozložit dávkování plynu????? K elektronice mám tak blízko jako koza k turistice tak ten názor berte s rezervou.. :mrgreen: Dík,Stan 3nec
Odpovědět

Zpět na „Poradna“