Návod na T-34

Odpovědět
Uživatelský avatar
Uriash
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 68
Registrován: 07 srp 2010, 19:50
13
Lokalita: Dobromeritz - Dobroměřice

Návod na T-34

Příspěvek od Uriash »

Zdarec tankáni, koupil jsem na modelbazaru T-34 a nemůžu jí rozhejbat. Prodávající se dušuje, že jezdí, ale asi to je rukama, mě ne. Potřeboval bych radu. Když jí zapnu, má se rozsvítit světlomet? A to jsem dal nové baterky a nic. Nemáte někdo návod, případně fotku zapojení. Díky.
PANZER DIVISION WIKING
116.PANZER MODEL CLUB WIKING
www.rctankmodel.cz
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Návod na T-34

Příspěvek od Milan »

Pokud je tank bez zvuku,tak se světlo nerozsvítí.
Uživatelský avatar
Uriash
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 68
Registrován: 07 srp 2010, 19:50
13
Lokalita: Dobromeritz - Dobroměřice

Re: Návod na T-34

Příspěvek od Uriash »

A když zapnu hlavní vypínač, tak má vydávat zvuk?
Milan píše:Pokud je tank bez zvuku,tak se světlo nerozsvítí.
PANZER DIVISION WIKING
116.PANZER MODEL CLUB WIKING
www.rctankmodel.cz
pajak7

Re: Návod na T-34

Příspěvek od pajak7 »

Že by se dělalo Téčko beze zvuku si nemyslím ale jestli se ti nerozsvítí ani reflektor tak to je divný.
Třeba když se podíváš na toto video tak tam se hned vše rozsvítí:http://www.youtube.com/watch?v=CVjt0rieiYU&NR=1
Uživatelský avatar
Uriash
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 68
Registrován: 07 srp 2010, 19:50
13
Lokalita: Dobromeritz - Dobroměřice

Re: Návod na T-34

Příspěvek od Uriash »

No tak takhle to nic nedělá.
Tak novou elektroniku?
pajak7 píše:Že by se dělalo Téčko beze zvuku si nemyslím ale jestli se ti nerozsvítí ani reflektor tak to je divný.
Třeba když se podíváš na toto video tak tam se hned vše rozsvítí:http://www.youtube.com/watch?v=CVjt0rieiYU&NR=1
PANZER DIVISION WIKING
116.PANZER MODEL CLUB WIKING
www.rctankmodel.cz
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Návod na T-34

Příspěvek od Milan »

Elektroniku to bude chtít stejně vymněnit.Tank bez zvuku co mám já se světlo rožne až při jízdě.Taky mám otevírací přední poklop řidiče.Jaký máš ty ? Se zvukem nebo bez ? Pozná se to taky že v prostoru za věží jsou nebo nejsou dírky pro reproduktor.
Uživatelský avatar
Uriash
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 68
Registrován: 07 srp 2010, 19:50
13
Lokalita: Dobromeritz - Dobroměřice

Re: Návod na T-34

Příspěvek od Uriash »

Teď jsem to zase zkoušel a nic, mám tak se zvukem toho "Suvorova". Stejně ho chci předělat na mojí "domovskou" divizi Wiking. Proto jsem ho kupoval. Co by tam mohlo odejít? Připadá mi, že ani nezapraská reprák, třeba přívod elektriky?

Milan píše:Elektroniku to bude chtít stejně vymněnit.Tank bez zvuku co mám já se světlo rožne až při jízdě.Taky mám otevírací přední poklop řidiče.Jaký máš ty ? Se zvukem nebo bez ? Pozná se to taky že v prostoru za věží jsou nebo nejsou dírky pro reproduktor.
PANZER DIVISION WIKING
116.PANZER MODEL CLUB WIKING
www.rctankmodel.cz
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Návod na T-34

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Uriashi.

U mého téčka (je to T-34/85, mám je už pár let) od WSN taky svítí světlo pouze při jízdě. Poklop pro řidiče ve předu na tanku byl zalepený. Podařilo se mi jej opatrně otevřít (podebral jsem jej skalpelem a vypáčil) a jeho pant je nyní plně funkční, nemusel jsem ho ani předělávat. Zatím je za poklopem řidiče přilepený vypínač na světlo a žádné další vnitřní úpravy jsem nedělal.
Venkovní kamufláž je pozměněna na naší poválečnou (čsl.) z roku 1945 a to konkrétně z června, kdy hrozil vojenský konflikt mezi ČSR a Polskem o Těšínsko. V této době byla veškerá naše čsl. tanková technika přesunuta na Ostravsko k polským hranicím a hrozil otevřený vojenský konflikt. Zasáhla Moskva a hned byl klid. Stalin se asi "hodně nasral" a praštil pěstí do stolu !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Původní ovládání řízení je neproporcionální. Jezdit se s tím dá i když velmi mizerně !!!
Obrázek
Ke zbarvení tvého T-34. Nechci ti do toho mluvit, vím, že německá kamufláž bude atraktivní ale na společném RC ježdění s tanky nebudete mít proti komu bojovat. Na srazech je stále dost přeněmcováno, proto reálný modelář. tankový souboj není k vidění.
V době, kdy jsem "patlal" mé čsl. T-34/85 jsem o nějakém společném ježdění mohl jen snít. Milana ze Cvrčovic jsem ještě neznal, Radek Tankysta byl až v Brně a Jara G.... je z Uh. Hradiště.

Odkaz na ruské stránky k prototypu T 34: http://t34info.narod.ru/tiv.htm


Signalizace praporky: Rudá armáda, Druhá světová válka.
Signalizace praporky z tankové věže probíhala následujícím způsobem:
- červený praporek samostatně v klidu znamenal "Stůj"!
- červený praporek samostatně v pohybu do stran značil "Zpomal!"
- červený praporek samostatně v pohybu v ose stroje "Couvat!"
- žlutý praporek samostatně v klidu, či pohybu v ose stroje "Vpřed"!
- žlutý praporek samostatně v klidu vykloněn do strany znamenal "Zatočit do naznačeného směru".
- oba praporky (žlutý a červený) současně krouživý pohyb kolmý k ose stroje "Nastartovat motory".
- oba praporky současně v "Semaforu" či "Morse" "Předání zprávy"
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 19 bře 2014, 20:37, celkem upraveno 1 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Odpovědět

Zpět na „T-34“