StuG IV asiatam

Odpovědět
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1170
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Drake »

Jj přesně jako píše Kuldík, jinak Pozor příjmače X8R se už prodávají s novým SW a pokud by jsi si nedal poradit od Kuldíka a koupil starší Taranis tak budeš mít problémy s párováním já se s tím trápil hodně, dokonce jsem reklamoval, naštěstí Kuldík vše dal do pořádku.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3209
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od sakulajda »

Drake píše: 26 pro 2021, 20:40 Jj přesně jako píše Kuldík, jinak Pozor příjmače X8R se už prodávají s novým SW a pokud by jsi si nedal poradit od Kuldíka a koupil starší Taranis tak budeš mít problémy s párováním já se s tím trápil hodně, dokonce jsem reklamoval, naštěstí Kuldík vše dal do pořádku.
stejne by jsi uz mel prejit na tu novou verzi fw 2, jen vydelat prijimace z modelu a preflesovat prijimace ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
CuMeL
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 826
Registrován: 29 bře 2018, 15:21
6
Lokalita: České Budějovice

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od CuMeL »

Musím jenom souhlasit s Kuldíkem. Loni jsem si na RCstudiu pořídil Frsky Taranis X9D+2019 a k tomu odpovídající přijímač. Vše na protokolu ACCESS. Je to na českém OpenTX a i s tímhle firmwarem je k tomu od RC studia plná podpora, protože je autorizovaný partner Frsky.

A jsem spokojenej jak vodní želva za přílivu ;)
Torro T-34/85................................T-72M1 vlastní výroba
Obrázek
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 782
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Kuldík mi nabídl QX7 za 2000 a nové přijímače po 900 takže to vemu od něj, nahraje tam nový software takže to půjde spárovat s přijímačem a bude tam připravený profil pro elmod :D

Kupoval jsem od něj elmod a funguje dobře takže se nebojím a věřím mu :D
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 782
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Tak po delší době jsem zas vyndal StuGa z poličky a dostal jsem chuť s ním opět pohnout. Narazil jsem na zvedání hlavně, může mi někdo prosím poradit jak to udělat, dát sem fotku jak to má, jak je tam umístěné servo, nějakou inspiraci?

Jo a už se pomalu dostávám k shurzenům, z jak silného plechu mám udělat ty držáky aby to vydrželo?

No a pak už jen přehodit motory v převodovkách a můžu začít barvit, tak snad to stihnu do Lešan :D
Drake
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1170
Registrován: 11 čer 2017, 16:27
6
Lokalita: Kyjov

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Drake »

Vítku, prosím Tě zkus projet moje vlákno s Typ 10, ten má jednoduše řešenou elevaci pomocí serva......to by mohlo být pohodové řešení i pro STUGa. Kdyby tam foto nebylo tak zítra pokud se rozumě dostanu z práce domů tak nafotím.
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 782
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Dobře, projedu to, kdybych nenašel tak napíšu
kremak432
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 471
Registrován: 19 říj 2015, 09:14
8
Lokalita: Starý plzenec

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od kremak432 »

Nezapomeň, že se u Stuga hýbal kanon nejen nahoru a dolů, ale taky do stran! Stejně jako Jagdpanzer nebo Jagdpanther a Jagdtiger.
Vítek
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 782
Registrován: 14 bře 2020, 12:35
4
Lokalita: Týn nad Vltavou

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od Vítek »

Jo, to vím, ale pro zjednodušení jsem udělal jen zvedání děla
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
9
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: StuG IV asiatam

Příspěvek od LK88 »

Ja nevim...na youtube je takovych navodu fura, nakonec stejne je potreba zapojit svuj mozek, nebyt liny a hledat i tady je toho dost na foru...
Odpovědět

Zpět na „Sturmgeschütz IV“