II. sraz RC modelářů

Odpovědět
pajak7

Re: II. sraz RC modelářů

Příspěvek od pajak7 »

Jojo jízda na Tanku T-72 byl nevšední zážitek a vůbec na místě Velitele Tanku slol slol slol .
Počasí nám moc nepřálo ale jak psal Vítek my jsme zas až tak špatně na tom nebyly.
Atmosféra byla super a občerstvení bylo přímo na dostřel(naproti nám).Tankodrom jsme měly docela pěkný :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jen se našli jedinci kteří neustale likvidovali zeleň(že Kuldo) :lol: :D :lol: .Více foto:
P1020233.JPG
P1020240.JPG
P1020242.JPG
P1020243.JPG
No a kdo přišel tak dostal i Lopatu jak psal Tom 59.
A kdo nepřišel a nepřijel tak taky že Milo ;) ;) ;)
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3209
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: II. sraz RC modelářů

Příspěvek od sakulajda »

pajak7 píše:Tankodrom jsme měly docela pěkný :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jen se našli jedinci kteří neustale likvidovali zeleň(že Kuldo)
no no - jenom dvakrát tůjku a jednou kapličku :twisted:
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3146
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: II. sraz RC modelářů

Příspěvek od mrst »

Ahojte,
povinně budete pěstovat zeleň , protože mne už ani Vito zachvilku nebude stačit...Už jsou zasazený k zazimování, aby vydržely do jara...no to se uvidí. Ovšem jednu fotku si nemohu odpustit Miriam... a co ať v tom není sama...prostná v podání Vítka se také vydařila...
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3209
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: II. sraz RC modelářů

Příspěvek od sakulajda »

Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: II. sraz RC modelářů

Příspěvek od pajak7 »

sakulajda píše:tady zepár méch fotek
http://www.fotosniper.ic.cz/fotogalerie ... /index.htm
Héézkýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :o :o :o :o ;) ;) ;)
ViB
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 104
Registrován: 14 zář 2009, 21:11
14
Lokalita: většinou Praha - občas Kosova Hora

Re: II. sraz RC modelářů

Příspěvek od ViB »

Pánové, krásné fotky.
Zvlášť tedy příspěvek od Vládi :-) Já jsem se ke zpracování a publikování fotek přes návštěvování babiček a ježdění po hřbitovech ještě nedostal, tak vydržte, budou.
Jízda na T-72 byl opravdu pěkný zážitek.
ViB
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 104
Registrován: 14 zář 2009, 21:11
14
Lokalita: většinou Praha - občas Kosova Hora

Re: II. sraz RC modelářů

Příspěvek od ViB »

Tak jsem se dostal alespoň k vyčištění tanku od písku. Při té příležitosti jsem zjistil, že se nejspíš pochroumala řídící jednotka - levý motor se netočí dozadu (dopředu běží normálně) a nikde žádná viditelná závada.

Tak kdyby jste někdo náhodou měl zbytečnou jednotku od Heng Long doma tak se prosím ozvěte.
Díky Vítek.
pajak7

Re: II. sraz RC modelářů

Příspěvek od pajak7 »

ViB píše:Tak jsem se dostal alespoň k vyčištění tanku od písku. Při té příležitosti jsem zjistil, že se nejspíš pochroumala řídící jednotka - levý motor se netočí dozadu (dopředu běží normálně) a nikde žádná viditelná závada.

Tak kdyby jste někdo náhodou měl zbytečnou jednotku od Heng Long doma tak se prosím ozvěte.
Díky Vítek.
Zainvestuj a předělej na Profesionální RC soupravu ˇ(Výsílač,příjmač,2x regulátor ,2x servo .)a jezdíš bez problémů .
Já jsem to udělal a nelituji ;) ;) ;)
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3146
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: II. sraz RC modelářů

Příspěvek od mrst »

a co pásy...ty vydržely???
ViB
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 104
Registrován: 14 zář 2009, 21:11
14
Lokalita: většinou Praha - občas Kosova Hora

Re: II. sraz RC modelářů

Příspěvek od ViB »

Přemýšlel jsem o tom - budu se vás asi hodně ptát:-).

Teď ještě sehnat výhodně vysílačku a přijímač... a další drobnosti. :-)
Je fakt že do začátku sezony je času na předělávání dost. Tak k Ježíškovi si nadělím elektroniku, v pondělí jsem mluvil s kamarádem co mi udělá pouzdra do kol - (takže nakonec zvítězila bronzová pouzdra) a nejspíš ho přemluvím i na výrobu kanonu - tak na jaře v Lešanech nebo ve Smržovce bude Pershing jako nový :-)

Jo a pásy vydržely v pohodě, ani sponky jsem žádné neztratil, ale hnací kola dopadnou po dalším ježdění asi jako ta Pavlova, nebudou mít žádné zuby, zatím ale drží.
Odpovědět

Zpět na „Smržovka“