Panther G

Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: Panther G

Příspěvek od MiK »

Ahoj. Už jsem ponavigovanej.
Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: Panther G

Příspěvek od MiK »

Pár fotek mého naprosto nevěrohodného maskování. Kvalita fotek není nic extra. ale není ani nic extra k vidění, na způsobu zpracování. Své modelářské umění, jsem odhalil kdysi, při tvorbě sněhuláka z moduritu. Nepovedl se. Dál jsem se netrápil. Nicméně tank jsem chtěl delší čas a tak jsem si ho nějak splácal. Tedy z původní šedé. Zatím pouze výměna převodovek, vyndání kouřového modulu, silnější pružiny, kovová hnací a vodící kola. V plánu kovové pásy, torzní tyče a možná někdy kola, ale rád bych se dočkal i podvozku v kovu. snad je začnou dělat. Pak by se mi líbil nějaký kamarád pro něj. KV1, Stug Tiger II.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: Panther G

Příspěvek od MiK »

Doplnil jsem ložiska na hnací kola, respektive na hřídel hnacího kola. Převodovky se mi zdají že šmajdají. Kromě estetického hlediska to tedy asi žádný vliv nemá a myslel jsem že ložiska pomohou, ale je to jen nepatrná změna. Chtělo by to kovovou vanu a pevnější uchycení převodovek. Momentálně jsou na kovových deskách, uchyceny do původních děr. Nevím jestli se dají koupit samostatné hřídele které přenášejí pohyb na kola.
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Panther G

Příspěvek od Vojtiš »

Čau Miku, tak co dělají převodovky jsou stále O.K. Vojtiš. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: Panther G

Příspěvek od MiK »

Vojtiš píše:Čau Miku, tak co dělají převodovky jsou stále O.K. Vojtiš. ;)
Ahoj. Pořád drží. Jedna je od začátku trochu hlučnější, ale nepozoruju zatím žádnou změnu.
pajak7

Re: Panther G

Příspěvek od pajak7 »

MiK píše:
Vojtiš píše:Čau Miku, tak co dělají převodovky jsou stále O.K. Vojtiš. ;)
Ahoj. Pořád drží. Jedna je od začátku trochu hlučnější, ale nepozoruju zatím žádnou změnu.
Když tak koukám na ten obrázek převodovek a vidím že jsi je ani nenamazal tak se nedivím že je hlučná ta převodovka ,spíš se divím že je hlučná jen jedna.
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Panther G

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Pajaku.

Jak se prosím tě jmenuje to mazivo, co používají motorkáři na odkrytované řetězy a neodstřikuje setrvačností. Kdysi jsme se na toto téma bavili (nevím už přesně kde), jak a čím mazat, ale já hlava dubová si ten název nikde nepoznamenal !!! Určitě to bude zajímat i ostatní tak předem díky za informace !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Panther G

Příspěvek od Rudyn »

Nazdar Balcine.

Díky za info ! Jen co budu v Hodoníně, tak navštívím moto prodejnu.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
MiK
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 63
Registrován: 07 bře 2011, 10:05
13
Lokalita: Žatecko

Re: Panther G

Příspěvek od MiK »

To já je namazal. Ne sice tím motorkářským co o něm je řeč, ale vazelínou. Jsou zadeklované, aby to necákalo do vany. Není to žádný hluk velký, ve srovnání s původními, je to neuvěřitelně tiché, jen ta jedna bzučí trochu víc. Mazivo na řetězy ale zkusím také tedy.
pajak7

Re: Panther G

Příspěvek od pajak7 »

MiK píše:To já je namazal. Ne sice tím motorkářským co o něm je řeč, ale vazelínou. Jsou zadeklované, aby to necákalo do vany. Není to žádný hluk velký, ve srovnání s původními, je to neuvěřitelně tiché, jen ta jedna bzučí trochu víc. Mazivo na řetězy ale zkusím také tedy.
Tak to se omlouvám protože na obrázku jsou převodovky odkryté a suché a to mě zmátlo ,jinak co se týká toho spreje je asi jedno od které firmy je já používám od firmy MOTIP a je taky s ptfe tedy s teflonem ;) ;) ;) .
Jenom malá rada ,zase toho tam nenastříkejte moc já osobně to dělám tak že si nastříkám do nějakého víčka nebo kelímku a potom si to naberu injekční stříkačkou a pomalu mažu jedno kolo zadruhým ;) ;) ;)
Odpovědět

Zpět na „Panther“