Úprava světla

Návody na úpravy tanku
Odpovědět
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Úprava světla

Příspěvek od LARS »

Úprava světla - Nejprve jsem žiletkovou pilkou uřízl kulatou část diody
DSC00014.jpg
Otvor v krytce vybrousil a poté z Tamiya epoxy putty vytvaroval a po vytvrdnutí vybrousil tvar.
DSC00015.jpg
Diodu později přetřu lihovou žlutou protože to stále svítí jako kráva.
DSC00018.JPG
DSC00019.JPG
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Úprava světla

Příspěvek od long.michael »

No tak to je dobrý.A co tam je použitý za diodu to bych si také možná udělal.Ale asi si použil bílou ledku ta svítí hodně,ale mi sme používaly na vojně modrý lampy do světlometů.
Jo a odkud se to dá zapojit já už sem taky nad tím uvažoval tam přidat světla na ježdění v noci.Ale má to jeden Háček mám to ještě v záruce a nechce se mi ji zatím nějak porušit.
Uživatelský avatar
LARS
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 440
Registrován: 02 úno 2009, 21:41
15
Lokalita: Nudvojovice

Re: Úprava světla

Příspěvek od LARS »

Je to upravený původní světlo i s diodou(letka) Duležitý je hladký řez pro tok světla. S tou modrou nevím je asi kvůli nočnímu vidění, ta žlutá se mi zdá taková dobová ale každá rada dobrá. V záruce to mám taky ale přece na to nebudu dva roky koukat. S pozdravem když řez tak na pařez !
[█۞███████]▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████]
.◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: Úprava světla

Příspěvek od long.michael »

No tak už sem musel vyměnit světlo na předku dobjednával sem ledky tak už je tam modrá a svítí to skvěle jen to co mi přišlo za odpory to je docela síla to sou nějaké prahystorické ale asi má chyba v objednávce ctělo by to menší ale stejný výkon usměrnění budu se pokoušet vymyslet jak tak tam dostat uvfialový
Odpovědět

Zpět na „Návody“