Tiger 1 Balcin

Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Tiger 1 Balcin

Příspěvek od spitfiremk1 »

Balcin má dokonce svýho tygříka na titulní straně časopisu RC Cars i s tou veteší... :D Alespoń je vidět, co nejvíce padne lidem do oka...Neví m co je to za číslo, ale uvnitř jsou recenze tuším na Pershinga od HL..
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Tiger 1 Balcin

Příspěvek od Vojtiš »

Tak náš šikovnej jezdič Balcin byl pozván na bahna Lověšice kde udělal přírodní patinu. :lol: :lol: a tady pár fotek:ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Tiger 1 Balcin

Příspěvek od Vojtiš »

Tak jen tak dále a k Milanovi a do Hodonína pojedeš tak akorát z bulldogem. :lol: :lol:
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Tiger 1 Balcin

Příspěvek od Vojtiš »

Tady Balcinovi přišla z Beami vana na Tigra, vcelku je slušná až na ty napínáky které údajně nenapínají co mě psal tak nevím a tady foto: ObrázekObrázekObrázekObrázek
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
pan.peta
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 113
Registrován: 31 pro 2012, 17:00
11
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 Balcin

Příspěvek od pan.peta »

Já ty napínáky mám a napínají v pohodě cool
Uživatelský avatar
pan.peta
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 113
Registrován: 31 pro 2012, 17:00
11
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 Balcin

Příspěvek od pan.peta »

balcin píše:Jak napínají v pohodě???..Vždyť jsou na tvrdo,bez pružiny...Jo Peťo,napínají,ale jen pásy,aby nebyly volné a to tak,že je matičkou pitáhneš a hotovo...Tím jsou naplé,tak jak mají být,jasný....Ale aby pružili,při jízdě a při nabrání hlíny a písku, na zadní kolo a pod pás,tak ti nezapruží a kolo se nepohne směrem vpřed,aby se povolilo a pás vytřepal hlínu a písek,tak to nedělá,páč jsou na tvrdo na tom šroubku...Ty napínáky,jen pásy napnou,ale jen manuálně,kdýž já je tím šroubkem napnu...Tudíš je to na ježdění,jen v kuchyni a nebo na tvrdým,kde nic neberu do pásů.. :lol: ...Ale už jsem je upravil...Šroubek i s matičkou vyhodil a dám tam pružinu a budou pružit i napínat,tak jak mají...Na druhou stranu jsou dobře udělané,že jsou propojeny oskou v trubce a krásně mě bude napínat a pružit,každý pás zvlášť..Když hýbu jedním napínákem,tak druhý stojí...Ted to mám na svojim tigru tak,že mě pruží a napínají se, obě kola současně..Tak možná, ten to typ napínáku, bude dobrý.. :)
Jo tak jsi to myslel,tak to máš pravdu :!: :!:Ale jinak fungují dobře cool
Uživatelský avatar
pan.peta
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 113
Registrován: 31 pro 2012, 17:00
11
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 Balcin

Příspěvek od pan.peta »

Balcine,tak až to budeš mít hotové,vyfoť to a dej sem fotky(nebo řekni Vojtíšovi,ať to sem dá :lol: ).
Třeba si to taky podle tebe předělám cool
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Tiger 1 Balcin

Příspěvek od spitfiremk1 »

V podstatě to orig.provedení napínáků jen kopíruje skutečné šponování na reálných tancích, kdy se došponovávaly pásy ručně, dle aktuálního stavu délky pásu vytaháním provozem..Ovšem nám se do pásů dostávají neměřítkově velké a tvrdé věci, než v reálu, kdy to ten tank lehce přežvýkl, nebo se bloknul a taky dojezdil..Vesměs to eliminovala kola pojezdu nadzvednutím se. I snímky tanků jednoho typu se liší aktuálním napnutím (různým)pásů. Hodně fotek Tigrů má pásy položené už na prvním kole a ne lehký dotek teprve třetího. Myslím, že kdyby měly reálné tanky řešeno napnutí plovoucími napínáky jak máme my, byly by permamentně nadoraz už při záběru hnacích kol. Nicméně my je potřebujeme, ale bez nich se dá taky opatrně jezdit ve vhodně vybraných podmínkách, viz Balcinův, nebo můj polygon s vhodně zametenou udusanou hlínou :P
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Tiger 1 Balcin

Příspěvek od Vojtiš »

Peťo a už jsi jezdil v terénu? a padají ti páse? já bych to nechal tak, u TIGRU 1:1 to špónovali taky ručně, představ si jaké by tam muselo bejt péro :lol: :lol: takže tak čau Vojtiš. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
Uživatelský avatar
pan.peta
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 113
Registrován: 31 pro 2012, 17:00
11
Lokalita: Hodonín

Re: Tiger 1 Balcin

Příspěvek od pan.peta »

Vojtiš píše:Peťo a už jsi jezdil v terénu? a padají ti páse? já bych to nechal tak, u TIGRU 1:1 to špónovali taky ručně, představ si jaké by tam muselo bejt péro :lol: :lol: takže tak čau Vojtiš. ;)
Jo Vojto,už jsem jezdil v terénu a pásy mě nepadají.Tak to tak asi nechám. puffy
Odpovědět

Zpět na „Tiger I“