řídící jednotky

Návody na úpravy tanku
Odpovědět
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

řídící jednotky

Příspěvek od long.michael »

chci se zeptat nemá někdo návod na to jak zpojit jednotku bez zvuku a kouře?když k tomu helmuti neposlaly návod jinak mi tanky nepojedou :oops: :oops:
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: řídící jednotky

Příspěvek od long.michael »

No tak sem vyskoušel zapojit jednu jednotku od helmutů ale na to že mám i vysílač tak tank stejně nereaguje na nic tak asi nemám správný zapojení nebo nevím tak nemám stále funkční tank.
pajak7

Re: řídící jednotky

Příspěvek od pajak7 »

long.michael píše:No tak sem vyskoušel zapojit jednu jednotku od helmutů ale na to že mám i vysílač tak tank stejně nereaguje na nic tak asi nemám správný zapojení nebo nevím tak nemám stále funkční tank.
To zapojení Michale tu někde je jen pohledej .
Jo a doufám že zapojuješ řídící jednotku na 27 MHz oni Němci tam měli i 40 MHz.
A až to budeš mít tak musíš přepnout radio a tank na stejné písmen(A,B,C)to znamená že na Tanku musíš dát písmeno A , a na Rádiu taky A .
Nebo B, a na Rádiu taky B.
Nebo C, a na Rádiu taky C.
Hlavně najdi to zapojení a zkontroluj jestli máš jednotku a Rádio na stejnou Frekvenci to je 27 MHz.
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: řídící jednotky

Příspěvek od long.michael »

A na té jedntce e to napsaný nebo ne nic na ni neni jen jen na avouku je nalepená 40
Jinak návod sem našel ale snad by to mělo být správně ale tím kopáčem co mám to napájet jedocela obtížné.Ale je to tam tak by to snad mělo jít
pajak7

Re: řídící jednotky

Příspěvek od pajak7 »

long.michael píše:A na té jedntce e to napsaný nebo ne nic na ni neni jen jen na avouku je nalepená 40
Jinak návod sem našel ale snad by to mělo být správně ale tím kopáčem co mám to napájet jedocela obtížné.Ale je to tam tak by to snad mělo jít
Označení je na tom procesoru nálepkou a Jestli je tam na tom procesoru nálepka 40 MHz tak ti to nepojede na rádio které je 27 MHz :oops: :roll: :oops:
long.michael
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 240
Registrován: 11 bře 2009, 09:38
15
Lokalita: Bavorov

Re: řídící jednotky

Příspěvek od long.michael »

Takže to radio je mi je teda k ničemu tak musim najit někde jiný a nebo koupit jiný jednotky :oops:
Odpovědět

Zpět na „Návody“