Ahoj ze severu

Vyřízené aktivace
Odpovědět
Cipisek

Ahoj ze severu

Příspěvek od Cipisek »

Ahoj kluci,

jsem někde ve středním věku a v minulosti jako malej smrkáč jsem lepil letadýlka, lodě atd. pomocí Lepí M nebo jak se to jmenovalo a patlal to barvičkama Unicol. No nebylo to asi úplně profi a lerád na to vzpomínám. Pak dlouho dlouho nic ale vzhledem k tomu, že mě neustále zajímají jak střelné zbraně, proudová letadla, moderní tanky a podobná technika vůbec, tak jsem nedávno objevil díky synovci a modýlky tanků, které mu přinesl ježíšek. Obyčejné hračky na IR bitvy, na první pohled blbost ale co vám budu povídat, celej víkend jsme s tím dokázali blbnout, stavět tankodrom atd a hned den poté jsem zavítal do krámu s RC modely a od tohoto momentu jsem ztracen. Byl jsem asi dlouho v mrazáku ale docela žasnu, kamdoba pokročila. Asi nebudu nějaký extra modelář, mám hrozně málo času, spíš to vidím na typ jakože vidím to, líbí se mi to, koupím to, složím to a jezdí to, tak mě snad nevyženete a nebudete ohrnovat nos. Věřím, že se do toho třeba časem pustím hlouběji :mrgreen:
pajak7

Re: Ahoj ze severu

Příspěvek od pajak7 »

Aktivován.
Uživatelský avatar
Shotek
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1048
Registrován: 19 bře 2013, 10:21
11
Lokalita: Praha 9

Re: Ahoj ze severu

Příspěvek od Shotek »

S takovým, nebo dost podobným příběhem nás tu bude patrně víc. Jojo Lepí-M v lékovce, to bývaly časy :D ...
Tak tu vítej
ahoj
panzerman
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 91
Registrován: 28 říj 2015, 20:59
8
Lokalita: Rádlo 230

Re: Ahoj ze severu

Příspěvek od panzerman »

Nejsi sam ja taky lepim stolni modely hlavne tamiya a trumpeter. :D Pak taky rc lode a samozdrejme tanky 1:16 :D

Tak tu u nas vitej :)
Vojta
Cipísek
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 76
Registrován: 14 led 2016, 23:30
8
Lokalita: Teplice

Re: Ahoj ze severu

Příspěvek od Cipísek »

Děkuju, snad zapadnu ;)
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“