Představení

Vyřízené aktivace
Filip Sedláček

Re: Představení

Příspěvek od Filip Sedláček »

Já měl za to, že Beami je tady uznávané... ok, tak dík za info.
Filip Sedláček

Re: Představení

Příspěvek od Filip Sedláček »

Ale na RC King mají jenom Torro. Jaký je rozdíl mezi Torro a Taigen. Počítám, že ty střeva jsou stejné... ale ve zpracování?
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Představení

Příspěvek od Milan »

Já jsem s panem Slavíkem nikdy žádnej problém neměl.Je to asi soudruh od soudruha.
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
9
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Představení

Příspěvek od LK88 »

řekl bych, že je to jedna fabrika, vnitřek je určitě to samé
Filip Sedláček

Re: Představení

Příspěvek od Filip Sedláček »

Vnitřek Bude určitě stejný, ale ten mě moc nezajímá kromě převodovek a motorů půjde stejně většina pryč. Torro má ze spodu nějaké vypínače, takže to musí přijít stejně předělat. Taigen z obrázků vypadá, že je ze spodu už čistý... ale nevím to jistě.
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1113
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Představení

Příspěvek od Jarin »

Vypínače zespodu mají poslední typy kovových van těžko říct kterou hlavu pomazanou napadlo tohle choulostivé místo. Jinak tanky Taigen i Torro jsou téměř identické vždyť je to vše čína...
Kingtiger Sd.kfz. 182
Filip Sedláček

Re: Představení

Příspěvek od Filip Sedláček »

No právě, ostatně co dneska není Made in China že... právě proto mě zaráží proč to cpou do spodku vany. Stejně to vesměs většina lidí překope...
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
9
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Představení

Příspěvek od LK88 »

To je dle typu tanku a jak stary je to model, ka nechapal plechovy spodek a tam vypinace - to nema logiku, ja mel normal plast, spodek jsem si udelal z jednoho kusu plecu a vypinace a vse uvnitr, ono ty jejich mini vypinace jsou taky shit , vymenit za lepsi je jistota, tanky jsou stejny vsechny dily indenticky...stejne je lepsi pak kupovat treba HQ na rc tank.de nebo jinde venku, treba z beami jsem mel pasy +kola kov torro druhy den jsem to poslal zpet a dohady s p.Slavikem, taky jsem mu poslal zpet prevodovky a taky mi 2x poslal neco uplne jineho, jeden kousek mam jeste doma nemam silu se s nim uz hadat...asi tak
Filip Sedláček

Re: Představení

Příspěvek od Filip Sedláček »

Trošku z jiného tématu... neuvažuji o tom, ale nemám to kde jinde napsat tak píšu tady. Máte někdo nějaké zkušenosti z modelem viz. odkaz: http://www.htmodel.sk/produkty/funkcne- ... 28109.html

Nebo to je úplná novinka?
Filip Sedláček

Re: Představení

Příspěvek od Filip Sedláček »

Podvozek vypadá hodně zajímavě...
Odpovědět

Zpět na „Aktivovaní“