Minimální úprava na RC vysílači od H-L.

Návody na úpravy tanku
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Minimální úprava na RC vysílači od H-L.

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj. Zkušenosti z bojů v Hodoníně na výstavě mně vnukly myšlenku na malou úpravu tlačítek na ovládání režimu startování, střelba kulomet a střelba kanon. Když člověk hledí na model, řídí a střílí z kanónu za jízdy nevzniká žádný problém. Já při jízdě na RC vysílač nehledím ale už hodně krát se mi stalo, že během střelby z kulometu jsem si omylem vypnul i startování (tlačítko startování je těsně vedle střelby z kulometu a kdo má silnější prsty jako já, má asi stejný problém)a rázem bylo po boji. Můj tank zůstal stát nepojízdný a soupeř si potom se mnou dělal co chtěl. Provedl jsem velmi jednoduchou úpravu. Na tlačítko střelby z kulometu jsem nalepil kousek plastového čtverečku a tento stav mi nyní více vyhovuje.
Někdo si možná pomyslí, že takovou blbost není potřeba nikde uvádět ale mně to hodně pomohlo. Tohle už mohlo být podobně upraveno (vyřešeno) z fabriky !!!
Obrázek
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 07 pro 2011, 17:51, celkem upraveno 2 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
pajak7

Re: Minimální úprava na RC vysílači od H-L.

Příspěvek od pajak7 »

Ahoj Radku máš pravdu mě se to taky stávalo když jsem měl ještě Heng Long ovládání a že by to byla blbos si nemyslím protože i taková maličkost jako toto se cení .
Někdo by se tím ani nezabíval a řekl by si no co tak jsem si ten tank vypl ale ty jsi to dohnal dál a vyřešil to a o to tu přeci jde :P :P :P
Hned až se vrátí Mladej z Lázní tak ho dokopu aby si to taky udělal alespoň něco může zkusit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Minimální úprava na RC vysílači od H-L.

Příspěvek od mrst »

zde vkládám obrázek na požádání
mrst
prava tlačítka.jpg
Odpovědět

Zpět na „Návody“