KV1C

Odpovědět
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

KV1C

Příspěvek od sakulajda »

No a je to tady - přemýšlel jsem že se do toho pustím a němec už to má ;)
http://mmodell.de/forum/index.php?page= ... eadID=4198
Obrázek
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: KV1C

Příspěvek od pajak7 »

Kuldo však není všem dnům konec přijdeš zase s něčím a oni tě a nebo nás předběhnou ;) ;) ;)
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: KV1C

Příspěvek od sakulajda »

pajak7 píše:Kuldo však není všem dnům konec přijdeš zase s něčím a oni tě a nebo nás předběhnou ;) ;) ;)
Dyť já vím ;)
Jen teď přeméšlím jestli koupit KV a předělávat, nebo koupit vybavení do baráku :(((
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
pajak7

Re: KV1C

Příspěvek od pajak7 »

sakulajda píše:
pajak7 píše:Kuldo však není všem dnům konec přijdeš zase s něčím a oni tě a nebo nás předběhnou ;) ;) ;)
Dyť já vím ;)
Jen teď přeméšlím jestli koupit KV a předělávat, nebo koupit vybavení do baráku :(((
To KV mě taky bere ale mám stejný problém jako ty možná o malinko větší předělávám komplet kucnyň a obývák :? :shock: :? .
Sherman mě zklamal a tak možná prubnu T-34/76 od Trumpetra a rozhejbu ho jako Vláďa.
Takový Žižka u nás ještě není že.
Jen se my nechce dávat 2500-3000kč za model který nic nemá a tak kouknu po Aukcích a bazarech
.
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: KV1C

Příspěvek od sakulajda »

pajak7 píše:
sakulajda píše:
pajak7 píše:Kuldo však není všem dnům konec přijdeš zase s něčím a oni tě a nebo nás předběhnou ;) ;) ;)
Dyť já vím ;)
Jen teď přeméšlím jestli koupit KV a předělávat, nebo koupit vybavení do baráku :(((
To KV mě taky bere ale mám stejný problém jako ty možná o malinko větší předělávám komplet kucnyň a obývák :? :shock: :? .
Sherman mě zklamal a tak možná prubnu T-34/76 od Trumpetra a rozhejbu ho jako Vláďa.
Takový Žižka u nás ještě není že.
Jen se my nechce dávat 2500-3000kč za model který nic nemá a tak kouknu po Aukcích a bazarech
.
No máš jednu výhodu - ten barák už máš - já ho teprve kupuju a pár melcků mě to příjde
T-34 76 je užásné
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „KV-1/85/2 (MT-1)/2/3/4/5“