Dotazy nováčka

Odpovědět
alesmikes
Příspěvky: 2
Registrován: 21 zář 2012, 20:05
11
Lokalita: Hradec Králové

Dotazy nováčka

Příspěvek od alesmikes »

Všechny zdravím, po dlouhém rozjímání jsem se odhodlal a udělal jsem si radost. Jako nováček a nemodelář jsem si vybral Tauch Panzer III od HL v základní verzi (všechno plasty). Udělal jsem pár základních úprav do terénu a užívám si jízdy po venku dokud to počasí dovolí. Pomalu koukám po možných úpravách, které bych v budoucnu možná udělal, ale mám docela velký problém :D. Nevím pod kterým číslem se skrývají díly pro Panzer III například na zde zminovaném Beamitrade... Je tam hodně doplnků například nové plastové nebo kovové pásy, ale jsou značeny například jen takto: Plastic track (HL 3883A), a já bohužel nevím, které číslo označuje ty určené pro můj tank. Potom bych rád veděl, jak správně nasazovat pásy pokud se uvolní a spadnou. Jednou jsem tuto situaci už řešil a podařilo se mi pásy s vypětím všech sil nasadit, ale rád bych věděl, jestli je na to nějaký fígl. Moc děkuju za rady
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Dotazy nováčka

Příspěvek od Jarin »

Zdar hlavně si doplň do profilu odkud jsi cool Jinak doplňky vybírej dle označení typu tanku což v tvém případě je Panzer III takže nehledej žádná čísla produktu ale koukej at je v nadpisu název tanku. Koukni i tady na německé stránky www.rctank.de nebo www.asiatam.com Pásy jsou smontovány jako na opravdovém tanku tzn čepy takže každý článek je spojen osičkou kterou lze vyklepnout a tím pás rozpojit takže stejný postup použij při spadnutí pásu.Rozhodně ne žádné násilí ať něco neulomíš. A ještě jedna rada piš jakékoliv dotazy ne sem ale do sekce PORADNA dík
Kingtiger Sd.kfz. 182
alesmikes
Příspěvky: 2
Registrován: 21 zář 2012, 20:05
11
Lokalita: Hradec Králové

Re: Dotazy nováčka

Příspěvek od alesmikes »

Jarin píše:Zdar hlavně si doplň do profilu odkud jsi cool Jinak doplňky vybírej dle označení typu tanku což v tvém případě je Panzer III takže nehledej žádná čísla produktu ale koukej at je v nadpisu název tanku. Koukni i tady na německé stránky http://www.rctank.de nebo http://www.asiatam.com Pásy jsou smontovány jako na opravdovém tanku tzn čepy takže každý článek je spojen osičkou kterou lze vyklepnout a tím pás rozpojit takže stejný postup použij při spadnutí pásu.Rozhodně ne žádné násilí ať něco neulomíš. A ještě jedna rada piš jakékoliv dotazy ne sem ale do sekce PORADNA dík
Děkuju za odkazy. Mají tam hezký věci, ale když bych chtěl jen ty pásy nebo nějaký další drobnosti tak se mi to kvůli poštovnému absolutne nevyplatí, neví někdo prosím jestli se ty plastový pásy dají koupit i u nás?
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Dotazy nováčka

Příspěvek od Jarin »

A na co potrebuješ plastový pásy? jsou to ty samý co máš na svým tanku. jesli chceš upgradovat kup na beamitrade tu kovou vanu pásy na Pz III maj myslím taky a k tomu ty kovový pojezdový kola a máš super vybavenej tank
Jinak když si přepočítáš poštu z něměcka z rctank.de tak za pár drobností tě to vyjde jako u nás když chceš balík do ruky cool Na poštu je horší asiatam.com ale u obou prodejců jsem nakupoval a ne jen já ale i kolegové zde z fora avždy vše v pořádku a rychle dorazilo
Kingtiger Sd.kfz. 182
Odpovědět

Zpět na „PzKpfw III“