Panzer III Ausf. M

simach1999
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 23 říj 2013, 22:46
10
Lokalita: Přerov - Újezdec

Panzer III Ausf. M

Příspěvek od simach1999 »

Dobrý den, tohle je můj první tank v tomto měřítku. Zatím jsem lepil jen tanky v pětatřicetině...
Střeva to má origo HL s 3:1 převodovkou. Je to konkrétní tank číslo 421 z bojů u Kurska 1943, bohužel mi ještě nepřišly polepy, takže je zatím bez označení.
Má kovové pásy, hnací, vodící kolo a ramena. Přesunul jsem anténu na správné místo koupil měřítkovej lauf, světla, zadýmovací granátomety, mřížky a výfuk k této verzi. Schürtzen jsou také kupované jako modelář se stydím, zkoušel jsem je udělat, ale vykašlal jsem se na to.
Je mi 15 ,a protože nemodelařím zas tak dlouho nemám ještě v repertoáru moc patinovacích technik, takže wash je dělanej černou vodovkou... a bahno je zemina s herkulesem a vodou nanesená štětcem. Tak prosím buďte shovívavý...
https://simach1999.rajce.idnes.cz/Panzer_III_Ausf._M
Uživatelský avatar
Vašek
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 176
Registrován: 30 zář 2009, 12:35
14
Lokalita: Cerhovice

Re: Panzer III Ausf. M

Příspěvek od Vašek »

Vítej na foru,tank vypadá parádně nemáš se absolutně za co stydět. Verze M tady tuším ještě žádná není každopádně je to super oživení na foru. Jo a doplň si do profilu od kud jsi. Modelaření zdar ;) ;) ;)
simach1999
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 23 říj 2013, 22:46
10
Lokalita: Přerov - Újezdec

Re: Panzer III Ausf. M

Příspěvek od simach1999 »

Ne "Elmooodek" tam opravdu zatím není.... a asi ještě chvíli nebude bohužel se mi neválí 10 000 jen tak na stole. Chci tam ty 5:1 převodovky z beami ale už 4 měsíce je nemají na skladě a když jsem je objednal ani se je neobtěžovali doskladnit :(
simach1999
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 23 říj 2013, 22:46
10
Lokalita: Přerov - Újezdec

Re: Panzer III Ausf. M

Příspěvek od simach1999 »

to by bylo super kdy můžu??? Rád bych slyšel elmod naživo
simach1999
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 23 říj 2013, 22:46
10
Lokalita: Přerov - Újezdec

Re: Panzer III Ausf. M

Příspěvek od simach1999 »

balcin píše:Přijed,kdy chceš,jen přes týden dělám do večra,tak oba tanky ti můžu předvést večer v garáži a nebo na dvoře,ale nejlepší to bude kteroukoliv sobotu a nebo neděli,to si můžeš pořádně zajezdit u mě na tankáču... ;)
Dobře děkuju za pozvání rád ho využiju.
Samozřejmě vám dám vědět do soboty bohužel daleko
Uživatelský avatar
Sylva
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 306
Registrován: 06 črc 2012, 13:02
11
Lokalita: Ostrava - Dubina

Re: Panzer III Ausf. M

Příspěvek od Sylva »

Ahoj.
Já jsem sice o něco starší :lol: , ale modelářem jsem kratší dobu než ty. Tank máš super, ať ti to jezdí a Balcinovi to na tankodromu natři ;) .
Jinak, když si pročteš bazar, najdeš tam spolehlivého kolegu, který dost často objednává v německu, určitě by ti ty převodovky koupil tam.
Čus Ivo puffy
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: Panzer III Ausf. M

Příspěvek od spitfiremk1 »

..Šimone pochvaluji tvou práci znovu a zde přede všemi.. :P Právě jsi sklidil vyznamenání od zdejších kapacit a to se zde hned tak neuděluje, zvláště, jde li o prvotinu..A jakou!! Ano každý dostane pochvalu, ale zároveň i radu na vylepšení, když to ještě není úplně ono..Ale tady to chce skutečně doladit jen nepatrné detaily, jež nejsou tak zásadní..Já osobně bych tento stav modelu považoval (dělal bych li ho já) za stav ideální mému i kritikovu oku a snad bych už řešil jen kvalitu pojezdu a vnitřku tanku. Ale to jsou prachy a jako student máš hluboko do kapsy, ale to časem snad přijde. Elmod není pupek světa a jsou i levnější střeva, která dokáží chytit za srdce a jsou pro tebe dostupnější (nic proti balcinovi :D a elmodu) Další model bude zase lepší a obohacen zkušenostmi a nasáváním rad a tipů zde na foru a za pomoci mé, či jiných členů to půjde líp..Jinak, pánové zde, Tento skvostný tank funguje už druhou sezonu u mne v kroužku "Tankový prapor"při středisku volného času Atlas a Bios Přerov kde pracuji..Tak trochu reklamy ;) zdokonaluj co jde, nebo nech tak a piš ježíškovi o vysněné téčko :D
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Vašek
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 176
Registrován: 30 zář 2009, 12:35
14
Lokalita: Cerhovice

Re: Panzer III Ausf. M

Příspěvek od Vašek »

to spitfiremk1 ;) plně s tebou souhlasim, moc hezky jsi to napsal ;) ;) ;) ;)
simach1999
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 23 říj 2013, 22:46
10
Lokalita: Přerov - Újezdec

Re: Panzer III Ausf. M

Příspěvek od simach1999 »

Pane Plíhale děkuju...
simach1999
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 10
Registrován: 23 říj 2013, 22:46
10
Lokalita: Přerov - Újezdec

Re: Panzer III Ausf. M

Příspěvek od simach1999 »

No minulou sobotu jsem nemohl a v neděli pršelo. Tak snad to vyjde tenhle víkend.
Odpovědět

Zpět na „PzKpfw III“