Panzer

Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panzer

Příspěvek od Milan »

Panzer 3 je krásnej model ale vzhledem k Tigrovi je to sráč malej.Každý z nás má svůj názor.Můj je tento.Pokud začínáš a nemáš ještě žádný tank,tak bych volil KV-1,nebo Jagdpanther od HL.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panzer

Příspěvek od Milan »

Volltreffen píše:proč myslíš že je tiger pro mě jako začátečníka poněkud horší než ty tanky co uvádíš?Já tank přebarvovat nebudu :) ,nebo to má jinej význam?
Nejde o přebarvování.KV-1 je nejnovější výrobek HL.A je to na něm znát.Proti Tigrovi nic nemám.Sám jej mám 4 x.Tigr je ale nejproblémovější.Musíš se rozhodnout sám.
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1774
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Panzer

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj. Souhlasím s Milanem. Viděl jsem jeho KV 1 a je to fakt perfektní tank co se týká řemeslného zpracování a ceny. Je vidět, že se Heng - Long dost polepšil. Jinak tě nikdo do ničeho nenutí co se týká výběru tanku. Najdi si na tomto fóru pojednání k Pz. III. a Tigeru I. Tanky to nejsou špatný ale mají spoustu "much". Pokud budeš chtít, aby se aspoň trochu podobaly předloze, úpravám se nevyhneš. Všechno je ale na tobě !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
pajak7

Re: Panzer

Příspěvek od pajak7 »

Nejlepší bude když jak píšeš máš obchod s modely TANKú kousek od baraáku tam zajít a omakat si ty modely a vybrat si pak podle toho co se ti bude líbit. :mrgreen: :P ;)
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panzer

Příspěvek od Milan »

A nebo přijeď taky ke mně.Já je mám skoro všechny a budou tady kluci co Ti poradí.
Je to 15.8. na Jižní Moravě 25 km od Brna směrem na jih po dálnici.
pajak7

Re: Panzer

Příspěvek od pajak7 »

Volltreffen píše:Rád bych,ale jsem z Berouna a je to na moravu přece jenom kus ssad
Já jsem až z Jizerek a taky pojedu vzdálenost není překážka a už vůbec ne když tě něco zajímá .
Samozřejmě že tě nikdo nenutí ,ale já tam jedu abych se poznal osobně s klukama odsad z FORA :P
a vyměnil si co nejvíce zkušeností(tedy spíše načerpal protože toho moc nemám co bych nabídnul)a pobavil se v téhle pomatené rychlé a uspěchané době. :mrgreen:



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: TAK Pancíři Zdar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Panzer

Příspěvek od mrst »

zdar hoši...jsem s časem na tom bledě, ale jedu i s kolegou...
mrst
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: Panzer

Příspěvek od mrst »

poněvadž je toto téma pod Panzer III, TAK SE K NĚMU VRACÍM!!!
jsem a nabývám stále většího názoru, že je to pro netuningové tankysty...možná ten nejlepší!!!!!!!!!!!!!!! :D
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panzer

Příspěvek od Milan »

Dnes jsem alchimoval s podvozkem.Vyhodil jsem u prvních kol ty pružiny na tlumičích a dal tam pružinu co je v ostatních kolech a co myslíte že se stalo ? :| Podvozek byl moc měkej.Tak jsem pružinu vyměnil za silnější co nabízí Asiatam a co myslíte že se stalo ? :| Podvozek byl moc tvrdej.Tak jsem letěl do dílny a špekuloval až jsem uvyděl uhlíky do karboflexy.Mají přesně ty pružiny co potřebujem.Takže jsem dal slabou pružinu a pod tlumič dal napůl přestřiženou pružinu z uhlíku takže dva uhlíky mi stačili na celý tank.Smontoval jsem to a co myslíte že se stalo ? BINGO.Teď tank chodí jak má a nepadají pásy. :P :P :P
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Panzer

Příspěvek od Milan »

Dnes jsem s tankem naběhl na tankodrom s cílem shodit pásy.Nepovedlo se a to tam nemám napínáky.Jezdil jsem ze Stgou.
Odpovědět

Zpět na „PzKpfw III“