Pz.IV F2 by Ody

zdenislav
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 20
Registrován: 09 bře 2011, 00:32
13
Lokalita: Moravská Třebová

Re: Pz.IV F2 by Ody

Příspěvek od zdenislav »

Diky, co ty mosazný ozubený kola? Musí se mazat? Sou už opotřebený?
Mám strach taky z těch diod, nebo co to je napájený na motůrkách. Jedna mi při kompletaci zbyla :)
Su blbej, proto se furt ptám
Uživatelský avatar
Ody
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 562
Registrován: 12 kvě 2012, 10:08
11
Lokalita: Plzeň

Re: Pz.IV F2 by Ody

Příspěvek od Ody »

zdenislav píše:Diky, co ty mosazný ozubený kola? Musí se mazat? Sou už opotřebený?
Mám strach taky z těch diod, nebo co to je napájený na motůrkách. Jedna mi při kompletaci zbyla :)
V Pz.III, který má už něco najeto, tyto převodovky mám a opotřebené nejsou. Promazané je mám vazelínou. Na motorech se nepoužívají diody, ale kondenzátory, které jsou tam kvůli odrušení. Jsou většinou přiletované mezi pólem motoru a kostrou.
Mira74

Re: Pz.IV F2 by Ody

Příspěvek od Mira74 »

Ody píše:Zdravím kolegové,
po delší době jsem dokončil další stroj, konkrétně Pz.IV F2 z 204 regimentu 22 tankové divize z července 1942 (operace "Fall Blau").
Korba je původní, plastová, vyztužená duralem v horní části, použity jsou "nízké" převodovky, hnací kola v ložiscích, všechna kola a pásy jsou v kovu. Elektronika je CLARK TK22 pro Pz.IV, na zákluz jsem poprvé použil servo. Označení je nastříkané přes masky.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Krasný Pz IV také bych se k tvé kvalitě chtěl jednou dopracovat. Maš i nějakou fotku Pz IV F z konce války v Čechách klidně i kořistní ;)
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: Pz.IV F2 by Ody

Příspěvek od LK88 »

Mas to moc moc hezky! Povedeny stroj, jen ty numera jak jsou velke tak svitej byle, trosku bych je zatupoval prachem mozna odrel misty a proskrabl aby bylo jako dle sablony, ale to neber vazne a spatne, ale rikam ...moc pekny
Odpovědět

Zpět na „PzKpfw IV“