Zkušenosti

Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Zkušenosti

Příspěvek od Milan »

RX-18 je řídící jednotka.Může ti zfajrovat za 5 minut ale taky s ní můžeš jezdit celej den a nic se nestane.Je to levná čína.Uvědom si,že pokud budeš model týrat hodinu,tak bude vše žhavé,od převodovek,přes řídící jednotku až po baterii.Doporučuji si dat po 20-ti minutách cigárko.U nás nikdo t-55 neprodává aspoň co já vím.Možná se mýlím.A pokud si koupíš baterie 5000 mAh,tak to ti schvaluji.Nepočítej ale s tím,že ji nabiješ dobrou nabíkečkou za 5 hodin.Nabiješ ale ..... dělej to jen v nutných případech.Prostuduj tohle ...http://www.rcm-pelikan.cz/index.php?sec ... torage=116
Mám mnoho takhle silných baterek a je lepší je nabíjet delší dobu menším proudem.Nikam nespěchej.Nabíjej třeba přes noc.Baterie ti vydrží déle.Rozhodně kup nabíječku,která umí vybíjet a formátovat.
Vynikající a levná je tahle http://www.eshop-rychle.cz/model-rozumn ... l-6-50W-6A
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1771
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Zkušenosti

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Balcine.

Zatím na ruských tancích jsou asi nejlepší podvozky u T-55 a KV 1.
Až budeš nabíjet ty nové akubloky (akumulátory) tak je dej tzv. cyklovat. To znamená, že akumulátor bude 5 krát po sobě nabitý a vybitý na nabíječce. Takto si zajistíš dobré naformování. Podívám se kde na fóru je vlákno k baterkám, akumulátorům nabíjení atd.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Zkušenosti

Příspěvek od Milan »

Nepotkalo tě nic mimořádného.Já mám sice asi 20 tanků,ale ještě se mi nepodařilo převodovku odrovnat,takže v tom nemám zkušenosti.Nezahazuj flintu do žita a buduj tankodrom.Potřebujem takové nadšence.Až ho budeš mít hotovej,tak doufám,že nás pozveš na jeho devastaci.
Jo a chtěl jsi radu,tak tady je: okamžitě Buldoka prodej a kup si jakýhokoliv němce nebo rusa.
Ten Buldok totiž vůbec neodpovídá modelu,tudíž je to hračka.Jinak,převodovky ti mohu objednat z Asiatamu za 40 euro + část poštovného.Ale do Buldoka je to vyhozená investice. ssad
Tak si to přeber.
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Zkušenosti

Příspěvek od Milan »

Možná jsem to trochu přehnal,ale příště se nestyď zeptat.Já většinou odpovím každému.Pokud se ti Buldok líbí,tak není co řešit.Je to tvůj názor a náhled na tento koníček.Jde o to,jak vážně to s RC tankama myslíš.Já taky začínal z Buldokem a Pershingem.Dnes již Buldoka nemám. cool
Odpovědět

Zpět na „M41 Walker Bulldog“