Zkušenosti

EL83
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 28 zář 2009, 22:08
14
Lokalita: Pelhřimov

Zkušenosti

Příspěvek od EL83 »

jaké máte zkušenosti?Výdrž baterie,funkčnost střelby,dýmu,může to jezdit v blátě?Koupili by jste si tento model zase nebo kterému by jste dali přednost a proč?Líbí se mi,že má kovové převody a pásy už v základu.
pajak7

Re: Zkušenosti

Příspěvek od pajak7 »

EL83 píše:jaké máte zkušenosti?Výdrž baterie,funkčnost střelby,dýmu,může to jezdit v blátě?Koupili by jste si tento model zase nebo kterému by jste dali přednost a proč?Líbí se mi,že má kovové převody a pásy už v základu.
Kovové pásy a převody jsou samozřejmě Plus ale do bláta bych s modelem nejezdil kouř je jen dočasná záležitost a pak budeš opravovat generátor kouře ,co se týče střelby to snad každý znás vyřadil a nechci ani říkat že šlo o střelbu spíše o jakési napodobení airsoftu. :lol: :lol: :P
Výdrž baterie bez používání kouře a po rovném terénu asi necelá hodinka .
ancistrus
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2009, 17:23
14
Lokalita: Nové Strašecí

Re: Zkušenosti

Příspěvek od ancistrus »

Doporučili byste tento tank na rozumné ježdění venku i doma, nebo raději nějaký jiný? Popř. jaký by byl lepší? puffy
pajak7

Re: Zkušenosti

Příspěvek od pajak7 »

ancistrus píše:Doporučili byste tento tank na rozumné ježdění venku i doma, nebo raději nějaký jiný? Popř. jaký by byl lepší? puffy
Na ježdění doma je jedno jaký tan a na ježdění venku taky ale musíš si uvědomit že je to jen Hračka na které budeš muset hodně zapracovat abys mohl ven do terénu(napínáky pasů,pouzdra do pojezdových kol,kovové převodovky a kovové pásy )Né že by plastové nemohli ven ale rychle se opotřebují a pak je po ježdění :| :| :|
Uživatelský avatar
t.sabl
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 9
Registrován: 25 říj 2009, 14:12
14
Lokalita: Bohumín

Re: Zkušenosti

Příspěvek od t.sabl »

Zdar pánové klobouk dolu de vidět že jste profíci ja tedy začínam a to ve 33 :lol: kupil sem si buldog tak to budu ::: teda pokusím se vytunit podle vás snad mě do budoucna pomužete předem dík s respektem Tomáš cool
pajak7

Re: Zkušenosti

Příspěvek od pajak7 »

t.sabl píše:Zdar pánové klobouk dolu de vidět že jste profíci ja tedy začínam a to ve 33 :lol: kupil sem si buldog tak to budu ::: teda pokusím se vytunit podle vás snad mě do budoucna pomužete předem dík s respektem Tomáš cool
Vítám tě mezi námi a samozřejmě že ti pomužem jak budem sami nejlépe umět ale když budeš mít nějaký problém tak si pečlivě nejdřív prolistuj forum a pak se ptej samozřejmě že ti nikdo hlavu neukousne když se zeptáš na něco co tu již bylo ale navede tě správnou cestou a to že jsi začal ve 33 letech není nic neobvyklého on to je totíž i muj případ .Tak hodně zdaru a ještě jednou vítej mezi Námi. ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
t.sabl
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 9
Registrován: 25 říj 2009, 14:12
14
Lokalita: Bohumín

Re: Zkušenosti

Příspěvek od t.sabl »

jj supr už tu čtu hodku forum :lol: zatim díkec všem
Uživatelský avatar
t.sabl
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 9
Registrován: 25 říj 2009, 14:12
14
Lokalita: Bohumín

Re: Zkušenosti

Příspěvek od t.sabl »

Tak sem zrušil kouřak řvalo tak jak svina a malo kouřilo odpojeno z desky a ted nadherně vrčí moturek dodělal sem lana a par detailu pošlu fotky mějte se panové.
pajak7

Re: Zkušenosti

Příspěvek od pajak7 »

t.sabl píše:Tak sem zrušil kouřak řvalo tak jak svina a malo kouřilo odpojeno z desky a ted nadherně vrčí moturek dodělal sem lana a par detailu pošlu fotky mějte se panové.
Už se těšíme na fotky a ten kouřák jsem taky zrušil hned po střelbe kuličkama cool cool cool
Uživatelský avatar
t.sabl
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 9
Registrován: 25 říj 2009, 14:12
14
Lokalita: Bohumín

Re: Zkušenosti

Příspěvek od t.sabl »

kua jak tu mam dat fotky furt mě to piše že je to velkej format
Odpovědět

Zpět na „M41 Walker Bulldog“