RC NA LOMU - 15. 9. 2018 - Bořená Hora u Sedlčan

Odpovědět
drozd60
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 282
Registrován: 14 zář 2014, 08:35
9
Lokalita: Slaný,

Re: RC NA LOMU - 15. 9. 2018 - Bořená Hora u Sedlčan

Příspěvek od drozd60 »

Ahoj
Souhlasín s tím, co tu bylo napsané. Je třeba nějakou organizaci boje. Rovněž si myslím, že je nutné prezentovat se i mimo ohrazený prostor. Auta, bonbony atd.
Bohužel 17. 11 mám s Lukášem jinou akci.
Pepa
LK88
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1598
Registrován: 23 dub 2015, 18:28
8
Lokalita: praha 9 vysočany

Re: RC NA LOMU - 15. 9. 2018 - Bořená Hora u Sedlčan

Příspěvek od LK88 »

Je fakt ,ze nejaky rad by to chtelo, treba motani 2sv.a moderny do kupy, dale lidi kteri nejsou vubec od nas by na tankodrom nemeli lezt, jak chcete poznat kdo koho zasahl aby zustal stat kdyz nemame infra? A popisovat kazdy tank-tak to je na cely den...to myslim , ze lidi ktere to zajima se zeptaji, alespon jsem to zazil, ostatni divaky si myslim ,ze moc mluveni do mikrofonu bude spis otravovat a nebude slyset ani boj ani modely-jejich zvuky atd, jen muj nazor, aby to nebylo spis kontraproduktivni a nepusobylo jak cirkus...
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: RC NA LOMU - 15. 9. 2018 - Bořená Hora u Sedlčan

Příspěvek od rmichalbarna »

Lado dávám ti palec nahoru. Mluvíš mi z duše.
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

hranicak11
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1027
Registrován: 23 lis 2013, 13:01
10
Lokalita: Krásná u Aše

Re: RC NA LOMU - 15. 9. 2018 - Bořená Hora u Sedlčan

Příspěvek od hranicak11 »

Jak psal Láďa popis tanků je na celý den, to bych vynechala nebo velice zestručnil, max. popis bojiste ( bitva o Baston, bitva o Berlín, Ostravská operace atd.) + aktuální dění na tankodromu . Dále by se mohli ukázat některé taktické věci i s popisem např. Tankový klín. Je toho plno co komentovat, ale nejdříve se musí vymyslet scénky a pak komentáře ahoj
Uživatelský avatar
fneko
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 07 pro 2013, 18:28
10
Lokalita: Praha 22

Re: RC NA LOMU - 15. 9. 2018 - Bořená Hora u Sedlčan

Příspěvek od fneko »

Járdo přibližný plán ježdění byl(viz str.3 tohoto vlákna:Ukázka v hrubém obrysu: průzkum a poté boj o vesnici.Doba ukázky cca10 min.).Kvůli tomu jsem po Vás chtěl i jakou techniku kdo poveze.Nikdo na to nereagoval.
Další možný návrh:
Moderování:v krátkosti představit klub,poté techniku a pak se věnovat samotné ukázce.v žádném případě sáhodlouhé povídání,to diváky otráví.
Upravit program podle druhu akce: Lešany,B-17 memory a Rezervu brát jako ryze tankové akce ,kdežto Slapy se Rtyní jako dětský den a podle toho program postavit.
Vzít v potaz jakou technikou disponujeme a jaké období jsme schopni pokrýt.
,,Maketové ježdění´´i na to by se měl brát zřetel.
Stavby do tankodromu.Na lomu máme stavby uloženy,to není problém,ale na ostatní akce je musíme vozit.Byl by velký problém aby si každý připravil jedno nebo dvě ,,L´´ podle
tankánova vzoru ať už z pěny nebo sádrokartonu.Vytvořil bych šablony ke stažení,aby bylo měřítko.
Naposledy upravil(a) fneko dne 21 zář 2018, 15:23, celkem upraveno 2 x.
drozd60
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 282
Registrován: 14 zář 2014, 08:35
9
Lokalita: Slaný,

Re: RC NA LOMU - 15. 9. 2018 - Bořená Hora u Sedlčan

Příspěvek od drozd60 »

Ahoj
S některými názory musím souhlasit s některými ne.
Musíme odlišit dvacet minut ukázky a pak celý zbytek dne, kde se bude jednat hlavně o další propagaci modelů a lákání diváků. Velký problém bude s technikou. Sami víte, že většina z vás upravuje německou techniku a na ostatní se nedostává. Jak chceme organizovat bitvu, když máme všeho všudy k dispozici 4 ruské tanky? O počtu amerických nemluvě. Souhlasím s Frantou dětský den je podle mně toto RC na lomu, Měřín, Rtyně a naše činnosz by měla směřovat k těm dětem a jejich rodičům. A ty nezajímá, jaké tanky proti sobě bojují, ale aby po tom tankodromu něco jezdilo. A čím více to budeme organizovat, tím méně lidí modelářů se nám na to přihlásí. Viz další tématické akce (Lešany,B-17 memory a Rezervu), moc se nás tam nesejde s vyjímkou tradičních Lešan a toto jsou akce hlavně pro dospělé.
Když se sejdeme jdeme se snad pobavit, něco představit a nalákat další mladé modeláře, to znamená nejenom být zalezlý za páskou, ale i se snimi bavit.
Z vlastní zkušenosti vím, že když k nim s tankem přijedete a něo o něm řeknete, rádi vás poslouchají.
To jsem se nějak rozkecal :lol: :lol: :lol:
Ahoj
Pepa
Abych nezapomněl, byla to krásná akce, divákům se líbila a to snad byl účel, nebo ne?
Díky Frantovi za zorganizování. Nám se to tady povídá, ale on měl nejvíce práce a kolik z nás je schopno takovou akci zorganizovat a zařídit.
Já zatím ne.
Naposledy upravil(a) drozd60 dne 21 zář 2018, 16:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
fneko
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 232
Registrován: 07 pro 2013, 18:28
10
Lokalita: Praha 22

Re: RC NA LOMU - 15. 9. 2018 - Bořená Hora u Sedlčan

Příspěvek od fneko »

Ahoj Pepo.Jenom doplním.Velkou část akce zařizoval Martin.Já jsem jenom dotahoval konec a snažil jsem aby dopadl co nejlépe.Někdy bohužel snaha nestačí.Určitě si z toho vezmu ponaučení a budu se ho snažit zúročit na Rezervě a na Slapech.
Naposledy upravil(a) fneko dne 21 zář 2018, 18:19, celkem upraveno 1 x.
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3136
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: RC NA LOMU - 15. 9. 2018 - Bořená Hora u Sedlčan

Příspěvek od mrst »

já si tedy za mne myslím, lidé mají radši naše dokonalé modely z dálky 2-3 metrů a pořádání bitev o rozloze 20 x 15m je moc vzdálené lidem
na Rezervě se jezdilo dokola bez větších doplňků a byl zájem o naše RC modelytaké. Fotili je nadšenci z blízka 1m...pak vše vynikne
Uživatelský avatar
rmichalbarna
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1343
Registrován: 09 říj 2016, 07:34
7
Lokalita: Most

Re: RC NA LOMU - 15. 9. 2018 - Bořená Hora u Sedlčan

Příspěvek od rmichalbarna »

Za mne ta akce byla pěkná, Franta se snažil a já už nehodlám nic dalšího rozebírat. Ještě jednou Franto děkuji. ahoj
Tatra 141,T34/85
http://www.mujtank.tym.cz

Uživatelský avatar
David.Z
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 215
Registrován: 08 zář 2017, 06:38
6
Lokalita: Žatec

Re: RC NA LOMU - 15. 9. 2018 - Bořená Hora u Sedlčan

Příspěvek od David.Z »

Ahoj.Mě se akce moc líbyla,pěkné počasí,parta super lidí,krásné modely.A že to nebylo dle plánovaného scénáře? Jezdím na akce abych se bavil a zajezdil si z tankama.Nechápu co se tu pořád řeší? Frantíkovi znovu děkuji za krásně prožitý den.A těším se na další akci.
Všem přeji pěkný den.
David.Z
Jagdtiger , Tiger I DAK, T34/85, Jagdpanzer E100 Krokodil (ve výstavbě)
Člen Ústecké jednotky
Odpovědět

Zpět na „Bořená Hora u Sedlčan“