Heng long s krystali bez RX18?

Jakou variantu jste zakoupili? Kde, jaké součástky a konstrukce jsou na něj použity?
Odpovědět
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Heng long s krystali bez RX18?

Příspěvek od inkvi »

Kolegové modeláři chci se Vás zeptat, zda-li je možné, že jsou na trhu Heng long tanky, které mají výměnné krystali ale nemají RX-18.

Nalezl jsem tento obchod:
http://www.rcking.eu/cs/106-rc-tanky

Ceny modelů tanků jsou příznivé, ale jak to tak chodí tak prodejce nemá tušení co vůbec prodává - v popis je, že mají krystal, na obrázcích jsou pak varianty s kovovými pásy atd.

Předtím než se tam osobně vypravím bych ale chtěl zjistit, jestli je vůbec možná kombinace, kdy by tank měl výměnné krystaly, jednotku RX-18 ale byl bez kouřového generátoru a reproduktoru.

Zvlášť mě totiž zaujal Jagdpanther a Panther G, které považuji za mnohem novějši modely, které se dle mého dělají jen s RX18
Uživatelský avatar
dzejkob
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 13 bře 2011, 19:33
13
Lokalita: Jirkov okres Chomutov

Re: Heng long s krystali bez RX18?

Příspěvek od dzejkob »

Možná mě někdo opraví, ale myslím že je to možné, protože krystaly podporuje i RX14, je to taková vylepšena RX13, ale ja osobně bych už u nás tank nekoupil, nejsem tak bohatý abych kupoval od našich překupníků ;)
raději počkat a šetřit a koupit už něco z německa nejlépe už se vším všudy pokud nejsi kutil Tim...jako někteří zde :D
116.Panzer model club Wiking
www.rctankmodel.cz
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Re: Heng long s krystali bez RX18?

Příspěvek od inkvi »

Díky za info. Hledám si třetí tank... ale minimálně chci RX18, jinak je to pro mě nepoužitelný.
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: Heng long s krystali bez RX18?

Příspěvek od Vojtiš »

Čau inkvi, já mám v tigru už několik let RX-14 a je podle mě to samé jak RX-18, akorát má trochu jinší zvuk, jinak nic jinýho v tom nebude, tak proč zrovna tu 18ku! jo a krystal múžu měnit za jaky chci, tak čau Vojtiš. ;)
Naposledy upravil(a) Vojtiš dne 18 led 2012, 23:11, celkem upraveno 1 x.
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
RendaS71
Příspěvky: 1
Registrován: 17 pro 2011, 01:56
12
Lokalita: Grygov

Re: Heng long s krystali bez RX18?

Příspěvek od RendaS71 »

Zdravím Vás . Já jsem si před týdnem koupil na Aukru svého prvního RC Tanka šedýho Tigra 3818 kouř a zvuk za 1900,- korun . Jak jsem na něj čekal , než příjde poštou , vygooglil jsem si tyto stránky a četl . Četl a bil se do hlavy , že jsem nakoupil moc draho ( bo jsem až posléze přišel na to co jsou krystaly , RX 13 , RX 14 ,RX 18 , El mod apod. ) . Včera mi tank konečně přišel a jal jsem se jej po krátkém ježdění rozebírat . Než jsem začal , tak mi bylo divné , že jsem uviděl na vysílači kastlík na krystaly a říkal jsem si , že to bude asi výprodej s RX 14 ale jaké bylo příjemné překvapení , když jsem odklopil kastli , našel jsem tam RX18 . Za peníze původně určené na komplet výměnu elektroniky jsem si koupil 4:1 převodovky . Takže s krystaly může být i s RX18 ( samozřejmě i nemusí ) - tolik moje zkušenost . Nyní čekám na T34/85 .
Uživatelský avatar
sr71x
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 231
Registrován: 21 zář 2009, 19:14
14
Lokalita: Praha

Re: Heng long s krystali bez RX18?

Příspěvek od sr71x »

Ahoj.
Ja mel v tanku az do nedavna RX-14. Vymenil jsme ji za RX-18. A musim se priznat, ze jsem byl mnohem spokojenejsi s puvodni RX-14.
Pekny vecer
SR71X
Odpovědět

Zpět na „Varianty v prodeji (tanků i součástek)“