Nákup tanku

Jakou variantu jste zakoupili? Kde, jaké součástky a konstrukce jsou na něj použity?
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Nákup tanku

Příspěvek od Jarin »

Peca píše:Takže to přendat nepůjde? :?
To jsem neřekl ale asi budeš muset místo šroubů použít osičky nebo jiné šrouby ale ne samořezy ale se závitem a podle potřeby zkrátit do ramen kovové vany se osičky kovových kol upevnují pomoci červíků co jsou v ramenech
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
Peca
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 162
Registrován: 17 bře 2013, 12:53
11
Lokalita: Trutnov, Liberec

Re: Nákup tanku

Příspěvek od Peca »

Tak děkuju moc za radu!Až to přijde tak uvidím co tam dám. Červík v ramenech se rovná vyřízlý závit v ramenech? možná hloupá otázka,ale stejně ji položim :-). Už aby ten tank přišel...takhle se na to zatím jen třesu a nic :-D.Má přijít někdy ve středu nebo ve čtvrtek...aspoň doufám. A prodá mi ho za 2390Kč. To docela jde ne? puffy
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Nákup tanku

Příspěvek od Jarin »

Peca píše:Tak děkuju moc za radu!Až to přijde tak uvidím co tam dám. Červík v ramenech se rovná vyřízlý závit v ramenech? možná hloupá otázka,ale stejně ji položim :-). Už aby ten tank přišel...takhle se na to zatím jen třesu a nic :-D.Má přijít někdy ve středu nebo ve čtvrtek...aspoň doufám. A prodá mi ho za 2390Kč. To docela jde ne? puffy
Ano červík myšleno vyříznutý závit :lol: Cena dobrá na přestavbu super....
Věřím že se těšís taky to znám a uřčitě budeš spokojenej a až začneš předělávat a bude vše fungovat radost bude dvojnásobná... :D
Kingtiger Sd.kfz. 182
Tiger II
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 8
Registrován: 02 čer 2013, 17:05
10
Lokalita: u Kolína

Re: Nákup tanku

Příspěvek od Tiger II »

Zdravím všechny: k nákupu tanků, koupil jsem nový s poškozenou hlavní, oprava v poho, Tigra II fullmetal Toro edition, určitě bych za cenu, kterou stojí nový (13300) to nekoupil, to ovládání na 27 MHz je naprosto příšerný. Jinak provedení velmi pěkné. Pokud by někdo dotoho chtěl jít tak asi rovnou jít rovnou už do 2,4 GH, pokud doma nemá jiný 2,4GH rádio.
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1109
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Nákup tanku

Příspěvek od Jarin »

Zdar na zdejším fóru 90% lidí jezdí s původní elektronikou a je to v pohodě ale když to tady pročteš tak uvidíš že každý tank chce ještě určitá vylepšení jako jsou redukce jiný motory atd. Já mám Kingtigery 3 a jsem s nimi a elektronikou naprosto spokojen. Jestli to s tanky myslíš vážně úpravám se stejně nevyhneš
Kingtiger Sd.kfz. 182
Tiger II
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 8
Registrován: 02 čer 2013, 17:05
10
Lokalita: u Kolína

Re: Nákup tanku

Příspěvek od Tiger II »

Na úpravách už pomalu pracuju, první je přechod na 2,4GH od Tora 7,2V, ložiska na hnací poloosy, zasílené pružiny, teď ještě se tady snažím vypátrat převodovku a silnější motory a další typy.
Zatím nevím jaký je tady nejrozšířenější IR bojový systém.
Odpovědět

Zpět na „Varianty v prodeji (tanků i součástek)“