tantk tiger early krásně detailní

Jakou variantu jste zakoupili? Kde, jaké součástky a konstrukce jsou na něj použity?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zlordstvo
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 34
Registrován: 16 led 2013, 08:49
11
Lokalita: opava

tantk tiger early krásně detailní

Příspěvek od Zlordstvo »

nedávno jsem byl u rckinga ...mají krásné nové modely Tiger early od Toro podle mě v super detailech...rovnou na poličky i namaskované jsou hezky za 2500,-

http://www.rcking.eu/cs/tanky-torro/621 ... -zvuk.html
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Re: tantk tiger early krásně detailní

Příspěvek od spitfiremk1 »

Je to sice krása nesmírná, ale kromě toho, že je tam i zákluz kanonu gumové obruče kol a správné směrování pojezdových ramen, nic světoborného. Pojezdy na prd jako u HL, jiné převody, nekompatibilní s HL, A hlavně neproporcionální řízení jízdy, jen plný plyn na všechny strany..a ještě často se odpálí spínání motorů na hlavní desce, jež je zároveň i přijímačem. Zvukový modul nelze startovat tlačítkem na vysilači, ale jede ihned po zapnutí vypinače na tanku, a zhasíná se taky tak..je to jen předražený vitrinový model, protože za ty prachy máš funkční (alespoň chvíli) tank HL v doprodávaných provedeních A a B..mám od torra T-34 a další náklady na zprovoznění, mne přišli na 6000 kča a to stál ten ten Tigr a T 34 každý 3200 kč..( za to se dá sehnat tank v kovovém tuningu)... puffy
nejde li o život, jde o hov .......
Uživatelský avatar
Zlordstvo
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 34
Registrován: 16 led 2013, 08:49
11
Lokalita: opava

Re: tantk tiger early krásně detailní

Příspěvek od Zlordstvo »

jj dík za podrobné info ......ja jsem řešil to provedení modelové .....ne funkční....modelově je krásně provedenej...taky bych si ho nekoupil teď už mám HL s kovovým tuninge a dodělavám vzhled :)
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: tantk tiger early krásně detailní

Příspěvek od zander »

Je pravda, že modelově je podstatně lepší než HL , ale taky je pravda , že funkčně je úplně špatný a podstatně horší než HL , a o barevném vzhledu se radši nerozepisuji, to je čínská hrůza. :roll:

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Odpovědět

Zpět na „Varianty v prodeji (tanků i součástek)“