Nové varianty od Heng Longu

Jakou variantu jste zakoupili? Kde, jaké součástky a konstrukce jsou na něj použity?
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Re: Nové varianty od Heng Longu

Příspěvek od inkvi »

No jde mi o reklamaci v případě, že otevřu krabici a tank nefunguje. Kamarád takhle musel reklamovat StugIII, který koupil u beamitrade.

S tigrem(RX18, kov. pásy a převodovka) od savage.cz (distribuce rcm-pelikan) jsem jezdil 14dní doma abych věděl jestli se nerozpadne. Teprve potom jsem na něm začal dělat.
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Nové varianty od Heng Longu

Příspěvek od sourekv »

inkvi píše:No jde mi o reklamaci v případě, že otevřu krabici a tank nefunguje. Kamarád takhle musel reklamovat StugIII, který koupil u beamitrade.

S tigrem(RX18, kov. pásy a převodovka) od savage.cz (distribuce rcm-pelikan) jsem jezdil 14dní doma abych věděl jestli se nerozpadne. Teprve potom jsem na něm začal dělat.
O.K. Pak ti asi nejsem schopen poradit. V.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Re: Nové varianty od Heng Longu

Příspěvek od inkvi »

Mám dotaz.

Nevíte, jestli se dá sehnat M26 Pershing s plastovými pásy a i klidně plastovou převodovkou, ale s RX-18 řídící jednotkou?

Druhý dotaz se týká kovových pásů na M26. Tady na foru jsem četl, že ty pásy na něj hodně odcházejí. Máte zkušenosti s těmi "lepšími" z německa?

Hledám totiž kamaráda k mému Tigrovi...
pajak7

Re: Nové varianty od Heng Longu

Příspěvek od pajak7 »

inkvi píše:Mám dotaz.


dotaz se týká kovových pásů na M26. Tady na foru jsem četl, že ty pásy na něj hodně odcházejí. Máte zkušenosti s těmi "lepšími" z německa?
Odcházejí na nich jen ty krajní spojky a ty já nahrazuji plastovýma co mě zbyly pásy .
Zkušenosti s Německými mám takové že tyto pásy co o nich píšu jsou z Německa a jiné lepší z Německa neznám jestli ty ano tak sem dej odkaz.
Jediný pásy co ještě znám jsou originál druhoválečné od firmy Kenny s model :http://www.kennysmodeltank.com/page/acc ... page2.html
I cena je přijatelná jen to poštovné asi bude hrůza :oops: :oops: :oops:
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Re: Nové varianty od Heng Longu

Příspěvek od inkvi »

Těmi "lepšími" pásy jsem myslel tyto: http://www.rctank.de/product_info.php?c ... ucts_id=92

Na jednom čínském eshopu jsem si našel Pershinga s kovovým tuningem za dobrou cenu (i s poštou okolo 3000Kč). Akorát co jsem tady četl tak nemám důvěru v kovové pásy na M26 od HL.

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/pro ... =5&cat=561
pajak7

Re: Nové varianty od Heng Longu

Příspěvek od pajak7 »

Tak tyto pásy nejsou lepší protože to jsou ty co mám já na dvouch Pershincich a oboje při větším bojování praskají ty spojky ale dodávám že ty co jsou prasklé tak jsou v lomu kazové (spatný odlitek).
Já osobně bych z toho takovou vědu nedělal protože když ti ta spojka praskne tak to ani nepoznáš .
Poznáš to až když Model čistíš od nečistot protože ten pás se neroztrhne neboď zrží ještš na dvouch místech.
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Re: Nové varianty od Heng Longu

Příspěvek od inkvi »

A nemáš zkušenosti s kovovými pásy na m26 od HL?
pajak7

Re: Nové varianty od Heng Longu

Příspěvek od pajak7 »

inkvi píše:A nemáš zkušenosti s kovovými pásy na m26 od HL?
Jedná se pořád o ty samé pásy jen jsou dvě barevná provedení stříbrné nebo černé ale výrobce je jeden a ten samý Čína. A to že se prodávají v Německu nebo v Čechách natom nic nezmění.
Uživatelský avatar
inkvi
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 89
Registrován: 08 říj 2010, 10:13
13
Lokalita: Praha

Re: Nové varianty od Heng Longu

Příspěvek od inkvi »

No na rctank píšou že jsou kvalitní a že nejsou vyrobené v Číně. Jsem zmatený.
pajak7

Re: Nové varianty od Heng Longu

Příspěvek od pajak7 »

inkvi píše:No na rctank píšou že jsou kvalitní a že nejsou vyrobené v Číně. Jsem zmatený.
No já tam nikde nenašel že nejsou vyrobeny v Číně ale budiž hlavne si dej bacha nemají u nich zabírací kola a to u tech mych byly:http://www.torro-shop.de/product_info.p ... DELLE.html
Odpovědět

Zpět na „Varianty v prodeji (tanků i součástek)“