Obrázky modelu

Uživatelský avatar
dzejkob
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 13 bře 2011, 19:33
13
Lokalita: Jirkov okres Chomutov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od dzejkob »

tak se pokousim napasovat sturma na vanu tigra od henlongu a zapojit na rx 14 a kovové převodovky, no uvidim jak to dopadne
116.Panzer model club Wiking
www.rctankmodel.cz
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od zander »

Rodinka se rozrůstá puffy puffy puffy

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
dzejkob
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 13 bře 2011, 19:33
13
Lokalita: Jirkov okres Chomutov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od dzejkob »

tak tak, chtěl bych dát dohromady sbírku všech Tigrů něco :) , jako vzdání pocty tomuto skělému stroji cool
116.Panzer model club Wiking
www.rctankmodel.cz
Uživatelský avatar
dzejkob
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 13 bře 2011, 19:33
13
Lokalita: Jirkov okres Chomutov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od dzejkob »

Ahoj, zapojil jsem na toho sturma rx14 komplet i s p revodovkama, ale nechce mi makat kanon, jediny na co reaguje, když levou páčkou na vysílačce pohnu do prava rozsvítí se světlo, jinak to jede ale nesvítí jen přitom pohybu packou, nevite jestli je mozny ze je v cudu deska nebo je to v rozdilnym zapojeni?
Jede to, jde to cuknutí ale nesviti,jen jak pisu vyse, :(

Diky
116.Panzer model club Wiking
www.rctankmodel.cz
Uživatelský avatar
dzejkob
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 13 bře 2011, 19:33
13
Lokalita: Jirkov okres Chomutov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od dzejkob »

Tak se mi to podařilo díky pomoci Sakulajdy rozpohybovat, ale povim Vám kolegové, bránil jsem se nákupu u toho šmé překupníka beami trade a věděl jsem proč, za cenu nového stroje mi přišlo, něco, co už musel někdo používat, poškrábané, některé detaily ulámané a jiné nenávratně ztracené, celé zaprášené , bohužel jinde jsem ho nenašel a p. Slavík toho využil. Hlavně mě nezapomněl do telefonu krmit jak je to kvalitní a super cena a další ..., ano jsem rád, že při každém nákupu v čechách nejsem nikdy zklamán, že by mě někdo mile překvapil... Je to hnus jak se mohout takový .... u nás stále uživit, snad někdy někdo pochopí, že podnikat se dá i solidně..bylo by fajn nakupovat u nás, než pořád v německu, ale to bude možné možná tak za třicet až padesát let, až všichni tito polistopadový zbohatlíci co převlékly kabáty pomřou .....nemám nic proti podnikání, ale ne na úkor slušnosti :evil: :evil:
116.Panzer model club Wiking
www.rctankmodel.cz
Uživatelský avatar
zander
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1448
Registrován: 25 čer 2010, 18:47
13
Lokalita: Praha 5 Radotín

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od zander »

Je pravda, že Beami je docela hrůza, kupoval jsem tam na Sofii tenkrát pásy a kola , a přišlo mi to v dost pokroucených krabičkách, které tutově někdo víckrát otevíral a obsah vyndaval, a smrdělo to kouřem a bůhvíčím, jako když to někdo používá jako popelník.
Nicméně jinde to nebylo k sehnání , tak jsem si to nechal, ale objednávat už tam rozhodně nebudu.

Michal
"Rytířský v boji, bdělí v míru"
Uživatelský avatar
sourekv
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 878
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od sourekv »

zander píše:Je pravda, že Beami je docela hrůza, kupoval jsem tam na Sofii tenkrát pásy a kola , a přišlo mi to v dost pokroucených krabičkách, které tutově někdo víckrát otevíral a obsah vyndaval, a smrdělo to kouřem a bůhvíčím, jako když to někdo používá jako popelník.
Nicméně jinde to nebylo k sehnání , tak jsem si to nechal, ale objednávat už tam rozhodně nebudu.

Michal
Kde jsem tohle jenom videl a citil, asi na vlastni oci a nos... Neco je shnileho ve... V.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
čížan
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 120
Registrován: 15 zář 2010, 14:41
13
Lokalita: Solopysky u Loun

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od čížan »

Zdravím kolegové,
po vašich názorech i já jeden připojím. Objednal jsem na PZ IV set pásů a kol v kovu. Kdyby při objednávce bylo upozornění, že nejsou skladem, nikdy bych to neudělal. Takto mi přišlo strohé vyrozumění, že nejsou skladem a budou během 2-3 týdnů. To bylo 23.5. 2011. Na emaily, jak to se stavem ovjednávky vypadá žádná reakce, po telefonu bylo sděleno, že to zdržují celníci a hlavně jsem byl upozorněn, že objednávku nelze zrušit. Budu se holt muset podívat do obchodního zákoníku. Mám taky obchod, tak o tom něco vím a při takovém jednání už bych moc zákazníků neměl. No nic, jen taková malá troška do mlýna.
čížan
116. Panzer division Windhund
Uživatelský avatar
dzejkob
PzKpfw III
PzKpfw III
Příspěvky: 85
Registrován: 13 bře 2011, 19:33
13
Lokalita: Jirkov okres Chomutov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od dzejkob »

Ahoj ve spolek tak jsem něco stvořil zase, ještě chybí detailu par az bude cas a chut ale jinak hotovo, v buducnu to mam v planu jeste predelat na komplet kovovy spodek a rx18 + 3:1 prevod,zatim je to na spodku henlong, protože ta vana mattoro je hrozne mekka mi prislo,+elektronika rx14 a kov. převod., snad se bude libit pojal jsem to jinak, protoze se mi zdalo, ze vetsina modelu tohoto typu se dela dle jednoho znameho schematu ...
http://imageshack.us/g/808/p1000406z.jpg/
116.Panzer model club Wiking
www.rctankmodel.cz
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3208
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od sakulajda »

podle mě dobrý ;)
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sturmtiger“