Obrázky modelu

Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Obrázky modelu

Příspěvek od Barraka »

sturmtiger.jpg
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
Návštěvník

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od Návštěvník »

Sturmtiger je spíš raketový vrhač na podvozku Tigera I. Proto nemá žádný dlouhý kanón (frňák) !!!
Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od Barraka »

Návštěvník píše:Sturmtiger je spíš raketový vrhač na podvozku Tigera I. Proto nemá žádný dlouhý kanón (frňák) !!!
No "raketový" , spíš je to klasický "hmoždíř" tedy dělo velké ráže s malou rychlostí střely - použítí protipěchodtní.
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
Návštěvník

Sturmtiger.

Příspěvek od Návštěvník »

No hmoždíř to sice je ale pro raketové střely ráže 380 milimetrů RW 61. Raketa byla dlouhá 1,4 metru, měla vlastní motor na tuhou pohonnou látku, tato se stabilizovala rotací. Samotná raketa vážila 345 kilogramů a její výbušná náplň vážila 125 kilo. Výstřel rakety byl prý impozantní, škoda že není žádný film střílejícího Sturmtigera.
Uživatelský avatar
Barraka
Zakladatel
Zakladatel
Příspěvky: 208
Registrován: 15 led 2009, 12:02
15
Lokalita: Chrást u Poříčan (nedaleko Českého brodu)

Re: Sturmtiger.

Příspěvek od Barraka »

Návštěvník píše:No hmoždíř to sice je ale pro raketové střely ráže 380 milimetrů RW 61. Raketa byla dlouhá 1,4 metru, měla vlastní motor na tuhou pohonnou látku, tato se stabilizovala rotací. Samotná raketa vážila 345 kilogramů a její výbušná náplň vážila 125 kilo. Výstřel rakety byl prý impozantní, škoda že není žádný film střílejícího Sturmtigera.
Hmm, člověče, máš pravdu. Tak to jsem ani nevěděl, a při studiu techniky přehlédl.
Zase, jsem si rozšířil obzory..... :D
----------------------------------------------------------------------------
Můj tank : Tiger I - časná verze - (101/501 Batalion "LAH")
Návštěvník

Sturmtiger

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj. Kdybych neměl doma Šturma postaveného v měřítku 1/35 tak to taky nevím. Spíš by mne zajímalo jak v RC 1/16 Strumtiger funguje.
pajak7

Re: Sturmtiger.

Příspěvek od pajak7 »

Návštěvník píše:No hmoždíř to sice je ale pro raketové střely ráže 380 milimetrů RW 61. Raketa byla dlouhá 1,4 metru, měla vlastní motor na tuhou pohonnou látku, tato se stabilizovala rotací. Samotná raketa vážila 345 kilogramů a její výbušná náplň vážila 125 kilo. Výstřel rakety byl prý impozantní, škoda že není žádný film střílejícího Sturmtigera.
Něco jsem našel ohledně toho střílejícího Sturmtigerahttp://www.youtube.com/watch?v=Yb-oXaaWqXk
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od Milan »

I když nejsem příznivcem Beami Trade tak jsem si tam včera objednal převodovky na King Tigera údajně 5:1 za 1630 Kč.Dnes mi došel balík.Mimo jiné mi pan Slavík nabídl Sturmtigra bez rádia za 2500 kč.
Tank mi také dnes došel.V 18.00 jsem začal a teď v 22.00 už mi tank jezdí na ovládání HenLong.
Kupodivu tank hýbe kanonem i do boku.Zítra udělám fotky vnitřku a zapojení.Ještě mi vrtá hlavou kouřák.Od toho Matora má 3 kabely do řídící jednotky a od HL má jenom dva.Ví někdo co s tím ?
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od Milan »

ObrázekObrázek
Takto vypadá otevřenej.Mám již namontovanou RX-18
pajak7

Re: Obrázky modelu

Příspěvek od pajak7 »

Ještě mi vrtá hlavou kouřák.Od toho Matora má 3 kabely do řídící jednotky a od HL má jenom dva.
Milo udělěj lepší fotku toho kouřáku ale jestli se nepletu tak červený drát od motoru pumpičky přeletuj k býlému samotnému od spirály a ten červený z konektoru vyndej ale chtělo by to lepší fotku.
Odpovědět

Zpět na „Sturmtiger“