Kingtiger Porsche

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1107
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Kingtiger Porsche

Příspěvek od Jarin »

S pistolí je to v poho ale taky se to vždy nepovede napoprvý. Důležitý je dostat cvik na míchání barvy a dobrej kompresor ja mám bez vzdušníku a asi ho brzy budu měnit
Kingtiger Sd.kfz. 182
pajak7

Re: Kingtiger Porsche

Příspěvek od pajak7 »

No pane tak to mě teda dostalo fakt moc hezké ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
sr71x
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 231
Registrován: 21 zář 2009, 19:14
14
Lokalita: Praha

Re: Kingtiger Porsche

Příspěvek od sr71x »

Jarin píše:S pistolí je to v poho ale taky se to vždy nepovede napoprvý. Důležitý je dostat cvik na míchání barvy a dobrej kompresor ja mám bez vzdušníku a asi ho brzy budu měnit
Přesně jak říkaš, nejdůležitější je namíchání barvy. To se mi zatím moc nevede a zjevně to bude příčina potíží. Asi mám i malou nadržku na pistoli, jen 2ml. Pistoli mám Sparmax 0,35. Kompresor je dobrý. Co používáš za barvy? Mám Agamy.
SR71X
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1107
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Kingtiger Porsche

Příspěvek od Jarin »

Syntetiky Model master a akrylovky Life color a samo tu správnou chemii k tomu jinak je to o nervy (osobně vyzkoušeno) Pistole mam Fengda 0,3 a O,5 a spokojenost
Kingtiger Sd.kfz. 182
Uživatelský avatar
sr71x
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 231
Registrován: 21 zář 2009, 19:14
14
Lokalita: Praha

Re: Kingtiger Porsche

Příspěvek od sr71x »

Jarin píše:Syntetiky Model master a akrylovky Life color a samo tu správnou chemii k tomu jinak je to o nervy (osobně vyzkoušeno) Pistole mam Fengda 0,3 a O,5 a spokojenost
Děkuju... Další zkusenost...
SR71X
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1107
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Kingtiger Porsche

Příspěvek od Jarin »

Jelikož zákluz co je dodáván v serii od HL stojí za bačkoru tak jsem dnes zkusil namontovat klasický zákluz a docela to šlo ani to nebylo tak hrozný jak jsem čekal akorát tam není příprava jako je v Tigeru I tak jsem trochu improvizoval.
Elektrika zapojená vše funguje tak teď jen trochu upravit hlaveň a nastříkat protože ta původní tam nebude(nejde tam) cool
Obrázek
By kingtiger111 at 2012-05-08
Obrázek
By kingtiger111 at 2012-05-08
Obrázek
By kingtiger111 at 2012-05-08

Až pokročím dám zase obrázky :)
Kingtiger Sd.kfz. 182
pajak7

Re: Kingtiger Porsche

Příspěvek od pajak7 »

Jen tak dále a budeš to mět moc pěknéééé ,nééé že by jsi to už neměl ale vždy je co zlepšovat vím to z vlastní zkušenosti ;) ;) ;)
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1107
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Kingtiger Porsche

Příspěvek od Jarin »

Tak jsem trochu pokročil nakonec jsem musel upravit stávající hlaveň a vyvložkovat šít kanonu aby se tam hlaveň nevyklala cool Musím říct že to byla docela piplačka to vybrousit aby to bylo ok. Ale nakonec vše klaplo a myslím že je to o 100% lepší než ten zákluz co tam byl.
Obrázek
By kingtiger111 at 2012-05-11
Obrázek
By kingtiger111 at 2012-05-11
Obrázek
By kingtiger111 at 2012-05-11

A tuhle hlaveň jsem chtěl původně použít ale je moc těžká zákluz s ní moc nechtěl makat škoda... :(
Obrázek
By kingtiger111 at 2012-05-11
Kingtiger Sd.kfz. 182
pajak7

Re: Kingtiger Porsche

Příspěvek od pajak7 »

S tou váhou hlavně máš pravdu na Jagdpantheru jsem udělal železnou a servo stím mělo problém :oops: :oops: :oops: .Teď tam je dural a není problém ;) ;) ;)

Jo a tvoje dílko je taky bez problému :) :) ;)
Uživatelský avatar
Jarin
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1107
Registrován: 21 srp 2010, 21:58
13
Lokalita: Kobylisy Prag 8

Re: Kingtiger Porsche

Příspěvek od Jarin »

Díky je to škoda válí se mi tady tak jsem ji chtěl využít uvidím třeba se mi bude ještě na nějaký tank hodit. Možná by stačilo odfrézovat ten konec co je uchycen u zákluzu ale na to moje vybavení nestačí. Ale hlavně že se to povedlo a vše funguje. Ted už mi jen zbývá naučit se vkládat videa :D
Kingtiger Sd.kfz. 182
Odpovědět

Zpět na „Tiger II (Königstiger)“